טריפ הפסילוסיבין הראשון שלי

ככל שקראתי יותר על פטריות הבנתי שאין באמת ממה לפחד, אז אני ועוד חבר החלטנו לנסות פטריות פסילוסיבין.

במשך שנים ארוכות פחדתי לנסות סמים מעוררי הזיות בגלל שפחדתי להיתקע בטריפ רע, אבל ככל שקראתי יותר על פטריות פסילוסיבין הבנתי שאין לי ממה לפחד ושההשפעה בכמויות קטנות יחסית שונה לגמרי מאסיד או מאמניטה מוסכריה, אז אני ועוד חבר החלטנו לנסות פטריות פסילוסיבין.

ראו עוד: אמניטה מוסכריה – סודות הפסיכדליה של סנטה קלאוס

אני לא זוכר את הכמות המדוייקת או את השם של הפטריות אבל אני רק יודע שהן היו פטריות כמהין. ראשי הפטריות היו בצבע שחור והגיעו בשקית נייליון קטנה ואטומה עם ואקום לאחר שהחבר הזמין את הפטריות באינטרנט והן הגיעו תוך שבועיים בערך וללא שום בעיות במכס.

ישבנו כמה אנשים בחוף הים בנתניה ורק שנינו לקחנו את הפטריות. הטעם לא הזכיר פטריה רגילה אלא היה מגעיל במיוחד – הוא הזכיר משהו רקוב והיה קצת חמוץ אז נאלצנו לאכול אותן עם לחם. שתינו גם בירה אחרי שלקחנו את הפטריות וכנראה בגלל האלכוהול לפטריות לקח יותר משעה להשפיע.

פטריות פסילוסיבין
פטריות פסילוסיבין

בהתחלה חשבנו שעבדו עלינו אבל כשהסתכלתי על השמשיות המקופלות שהיו בחוף וראיתי אותן בתור נזירות גבוהות הבנתי שההשפעה התחילה. הסתכלתי על השמיים ובמשך כמה שניות פשוט לא יכולתי להתרכז באף כוכב מסויים. אבל אז העיניים שלי כאילו נינעלו על כוכב אחד וככל שהסתכלתי עליו יותר ככה הוא התקרב והתרחק יותר. ראיתי מעין צינור זכוכית ביני לבין הכוכב וכשראיתי שהחבר גם מסתכל עליו, הזזתי את הראש לכיוון שלו ואז הצינור נעלם וחזר אחריי כמה דקות. כשעצמתי את העיניים ראיתי עיגולים צבעוניים מסתובבים אבל כשפתחתי אותן החוף, שגם ככה היה חשוך, נהיה יותר ויותר כהה, דבר שקצת הלחיץ אותי.

גם זה בטח יעניין אותך

אבל מהר מאוד הכל חזר לקדמותו. כשהסתכלתי מסביב ראיתי את הכל כמעין פלטפורמות נפרדות, כלומר הכיסאות לדוגמא לא היו על החול אלא כאילו הם רחוקים ממנו והוא מסתיר אותם. כשהסתכלתי קדימה זה ניראה כאילו החול שטוח לגמרי. כשחברים דיברו איתי הבנתי את כל מה שהם אומרים וגם עניתי להם אבל למילים היה הד מוזר. החלטתי לנצל את המצב, עצמתי עיניים והמחשבות פשוט התחילו לבוא.

ראו עוד: פורטרט אישי על סמים – אמן נוטל את כל סוגי הסמים המוכרים לאדם ומצייר פורטרט אישי לאחר כל שימוש

פתאום הבנתי שאני יודע בדיוק איך אני מרגיש עכשיו, איך אני מרגיש כשאני מעשן חשיש או שותה אלכוהול. אבל כשאני פיכח אין לי שום הרגשה, דבר שגרם לי להתחבר מאוד לעצמי וגם בערך שנה מאז החוויה עם הפטריות אני עוצר וחושב על המצב שבו אני נמצא כרגע, דבר שעוזר לי מאוד כי אם אני לא מאושר אני ישר בוחן את הגורם לכך וחושב על דרכים למנוע את זה.

בניגוד לשימוש בסמים כמו אסיד, לא התנתקתי מהמציאות אלא פשוט הדרך שבה ראיתי אותה וחשבתי עליה הייתה שונה לגמרי. ההרגשה הייתה של שלווה ואופוריה אבל לא בקטע שהיה בא לי לצחוק, יותר הרגשה שיש אחרי שמסיימים איזושהי עבודה קשה – השרירים רפויים והרגשה כללית של שיחרור.

ישבתי על כיסא וחבר ניסה לעצבן אותי אז הוא זרק עליי חול. ביום-יום הייתי מתעצבן ומחזיר לו או אפילו מוריד לו סטירה אבל אז זה היה הפוך – ההרגשה הייתה נעימה כי למרות שהיה לילה הרגשתי שהחול חם ושהוא מתפזר על הגוף שלי בהילוך איטי.

הבנתי שההשפעה עוברת כשהכל שוב התחבר ביחד וכבר ראיתי בבירור שהכיסאות נימצאים על החול. כמה דקות אחריי זה הסתכלתי על השימשיות ולא הבנתי איך הן בכלל הזכירו לי נזירות. לפני השימוש הייתי במצב של דיכאון קל אבל המצב רוח שלי השתפר אחריי זה הרבה יותר. אני עדיין מחייך כל פעם שאני נזכר בחויה שעברתי. זה משהו שלדעתי כל אחד חייב לנסות.

בפעם השנייה שהחבר הזמין את הפטריות באו אליו שוטרים סמויים הביתה כדי למסור לו את החבילה והוא יצא מזה ללא שום רישום פלילי. החוק בארץ קובע כי הפסילוסיבין הוא חומר לא חוקי אך הפטריות שמכילות אותו חוקיות לגמרי להחזקה, גידול, מכירה וכיוצא בזה, כל עוד זה לא למטרת שימוש עצמי. הוא אמר שהוא הזמין אותן כדי לעשות ניסוי ולהשוות כמה זמן לוקח להן להירקב לעומת פטריות רגילות. הוא אמר שהחוקר צחק ולא האמין לו אבל בגלל שמבחינה משפטית הוא לא עבר על שום חוק הוא שוחרר לביתו אפילו בלי אזהרה. אחרי שלושה ימים אפשר לעבור בקלות בדיקת שתן.

לזהירים: המדריך להתחמקות מתמנונים – או: איך להזמין מוצרים מהאינטרנט.

זומנת לבדיקת שתן? קרא את המדריך: איך להתכונן לבדיקת שתן למציאת סמים?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר