חפש את המטמון: החביא קנאביס ברחבי העיר והזמין את הגולשים למצוא

“חפש את המטמון” גירסת הקנאביס: פעיל לגליזציה החביא מריחואנה ברחבי העיר והזמין את הגולשים לחפש ולמצוא את ההפתעות, ולהעלות תמונות לרשת.

גורם עלום מוונקובר, קנדה, פירסם בטוויטר כי החביא חבילות מריחואנה ברחבי העיר והזמין את הגולשים לחפש ולמצוא את ההפתעות – זאת במסגרת פרוייקט “חפש את המטמון” ששוטף את ערי קנדה. בחשבון הטוויטר שלו, @HiddenWeedYVR, פירסם הפעיל האנונימי רשימת נקודות ציון בהן עשויים המחפשים למצוא את החבילות.

ביום חמישי השבוע הודיע חשבון הטוויטר כי הוא החביא בין 2 ל-5 צנצנות מריחואנה וסיפק רמזים היכן ניתן למצוא אותן:

“תחפשו מסביב לשיח, כדי למצוא את הקנאביס,” כתב לצד התמונה שלהלן:

כל המסרים שפורסמו בחשבון הטוויטר נכתבו בחרוזים מבדרים. כאן למשל הודיע הפרופיל כי “מתחת לשלט הרחובות סלסברי ופנדר, תמצאו פינוק ירוק ועדין. מי אמיץ מספיק כדי להודיע שמצא את פרס מספר 2?”

שעתיים לאחר מכן פורסמו תמונות בשני חשבונות טוויטר אחרים ובהן נראות החבילות שנמצאו בנקודות שונות, לצד ברכה מודפסת שהצמיד השולח:

עוד באותו הערב פירסם שוב הפעיל האלמוני כי יחביא 5 צנצנות מריחואנה ביום שישי למחרת:

כך, בתוך יומיים בלבד, נוספו לחשבון אלפי עוקבים, אם כי עד כה טרם ידוע מי הגורם העומד מאחוריו.

המשטרה המקומית ציינה על פי הדיווח כי מדובר במעשה מסוכן, הן לאלו שימצאו את המריחואנה והן לאלו שמחביאים אותה, שכן אם יתפסו הם עלולים להיות מואשמים בהחזקת סמים בניגוד לחוק.

“מי שימצא את זה עלול להיות מואשם בהחזקה ללא רשיון והפעולה של מסירת הקנאביס לאדם אחר שימצא אותו נחשבת לסחר בסמים,” הסביר בריאן מונטג, דובר משטרת ונקובר. “העובדה שילדים בני 12 או 13 עלולים למצוא את זה עלולה למשוך את תשומת לב המשטרה.”

ראו עוד: פיית הגראס מחלקת קנאביס חינם
ראו עוד: לראשונה בקנדה: פיצריה מגישה פיצות בתוספת שמן קנאביס

חדשות