הלהיט החדש באיטליה: גלידת קנאביס "בוב מארלי"

גלידרייה באיטליה החלה למכור גלידה ירוקה בטעם קנאביס המבוססת על זרעי המפ. הגלידה הפכה מיד ללהיט בקרב הקהל המקומי. שמו של הטעם החדש ניתן כמחווה לאחת מאגדות הרגאיי של כל הזמנים – בוב מארלי.

גלידרייה בעיר אלסיו (Alassio) שבצפון איטליה, החלה השבוע במכירת גלידה חדשה המבוססת על זרעי המפ, כמחווה לאגדת הרגאי בוב מארלי שעל שמו נקרא הטעם הירוק והמרענן.

למרות שלא נאמר כך במפורש, הגלידה החדשה היא ככל הנראה אינה גלידת קנאביס המכילה השפעה פסיכואקטיבית, אלא גלידת המפ המכילה יתרונות בריאותיים ותזונתיים רבים.

גלידת 'בוב מארלי' - גלידת המפ איטלקית
גלידת קנאביס "בוב מארלי"

על פי הצהרת היצרנים, הגלידה שומרת על יחס חומצות השומן הייחודי של שמן זרעי ההמפ, ומסייעת בין היתר גם להורדת כולסטרול ולטיפול בנגעי עור ואקנה. הגלידה החדשה קיבלה גם את תמיכתו של ארגון קנאפה ליגורה (Canapa Ligura) המקומי שעוסק בקידום המודעות להמפ ויתרונותיו הרפואיים.

"הגלידה הזו גם טעימה, וגם עושה טוב לגוף," מסרו בעלי המקום לתקשורת המקומית, שכבר הפכה את הנושא ללהיט לו ממתין הקהל המקומי בהתלהבות. מוקדם יותר השנה דיברו בכירים בחברת הגלידה 'בן אנד ג'ריס' על רעיון דומה להכנת גלידה במילוי קנאביס, אך הרעיון טרם יצא לפועל.

הטעם החדש אמור להיות זמין לציבור הקונים כבר מחר או מחרתיים, מאחר והגלידרייה מתכננת להחל במכירות לפני תחילת השנה החדשה, שמתחילה בליל יום ה' הקרוב.

זרעי ההמפ עדיין אסורים לייבוא ולמכירה בישראל, אך בשבוע שעבר הגישה חברה ישראלית בקשה לבג"צ שאמורה להחריג את הזרעים עצמם בחוק, בדיוק כפי שנעשה כעת עם השמן המופק מהם.

ראו עוד:
מחקר קובע: גלידה ממכרת כמו קוקאין
הגברת הראשונה של יפן רוצה לגדל המפ
שוקולד זרעי המפ ב-10 ש"ח בלבד לחבילה
שמן זרעי המפ לטיפול בדרמטיטיס (דלקת עור)


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט