חוקרים טוענים: קנאביס גרם לאשה להתפרצויות אורגזמה בלתי נשלטות

כן, באמת. חוקרים טוענים שקנאביס עשוי להיות הסיבה לתופעה של התפרצויות אורגזמה בלתי נשלטות שתקפו אישה בת 40, שעישנה מריחואנה לאחר 5 שעות של מרתון סקס אינטנסיבי במיוחד. ולא, לא מדובר ב’סינדרום איבר המין הרגיז’, אם תהיתן.

מחקר חדש שפורסם החודש בגליון ספטמבר 2017 של ‘הירחון לתרפיה מינית‘ טוען שעישון קנאביס עשוי להיות הגורם לסדרת אורגזמות בלתי נשלטת שתקפה אשה בת 40.

החוקרים מרסל וולדינגר, מהמחלקה לפרמקולוגיה ופיזיולוגיה באוניברסיטת דרקסל פילדלפיה, ודייב שווייצר, מהמחלקה לרפואה פנימית ואנדוקריניולוגיה בהולנד, בחנו את סיפורה של האישה, שסבלה מ”אורגזמות עקביות וספונטניות” לאחר שעישנה קנאביס ולקחה חלק ב”חמש שעות של פעילות מינית מוגברת וחזקה”.

במילים פחות רשמיות, האישה עישנה קנאביס לאחר שהשלימה חמש שעות של מרתון סקס אינטנסיבי במיוחד, אבל משום מה האורגזמות אותן חוותה במהלך האקט לא הפסיקו לתקוף אותה גם לאחר סיומו.

על פי החוקרים, ההתקף שחוותה האישה אינו עונה להגדרה של תופעת האורגזמות הספונטניות המוכרת למדע ונקראת “סינדרום איבר המין הרגיז” (Restless Genital Syndrome – ReGS), כך שהם נאלצו לחפש הסברים אחרים לפתרון הבעיה.

“היא היתה חרדה מאוד שמא מדובר בסינדרום איבר המין הרגיז, אך לא עמדה ב-5 הקריטריונים להגדרת ReGS,” קבעו החוקרים.

“המסקנה היא שהאורגזמות הספונטניות שלה נבעו כתוצאה מהשימוש בקנאביס, בשילוב עם פעילות מינית ארוכה שקדמה לה,” נכתב בשלב ממצאי המחקר.

“ממצאים אלו חשובים לא רק עבור רופאים, אלא גם עבור אלו הנחשפים לכך באופן תכוף, כמו למשל אלו הנוטלים חלק בתעשיית המין,” הוסיפו.

יש לציין שלקנאביס יש היסטוריה ידועה כמשפר פעילות מינית והשניים נחשבים יחד לשילוב קלאסי, בין השאר בתרבות ההודית העתיקה. מוערך כי השימוש בקנאביס מגביר ומאריך את התחושות ומשפר את החוויה, כפי שתיארה לפני שנתיים תושבת טקסס, ארה”ב, שסיפרה אז כיצד הקנאביס “החזיר לי את חיי המין”.

באותה שנה נחשפו גם כוכבות פורנו שתיארו כיצד מריחואנה משפיעה על חיי המין שלהן ושיבחו את תרומתה. חודש לאחר מכן פורסם מחקר שמצא שצרכני קנאביס עושים בממוצע פי 3 יותר סקס.

ראו גם:
ישראל מקום 3 בעולם בחיפוש פורנו-מריחואנה
5 סיבות למה קנאביס עדיף על אלכוהול במיטה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר