זני קנאביס מומלצים לגידול חוץ

שלושה זני קנאביס משובחים המיועדים לגידול בחוץ – מגזין קנאביס מזמין אתכם לאמץ תחביב חדש. הנאה מובטחת – תגמול הולם גם כן…

עבור לא מעט חובבי קנאביס, גידול מריחואנה בבית עשוי להיות משהו על גבול הבלתי אפשרי. אין מה לעשות, אנחנו חיים במציאות בעייתית בכל מה שקשור לנושא הקנאביס.

יכול להיות שאתם אנשי משפחה עם ילדים ואתם מעדיפים לא להכניס את העסק הביתה. יכול להיות שאתם עדיין גרים עם ההורים, ויכול להיות שדווקא השותף שלכם עושה פרצוף – בכל מקרה לא חסרות סיטואציות בהן מגדלי קנאביס נאלצים לצאת לטבע ולגדל את העציץ שלהם תחת כיפת השמים.

קראו עוד: גידול מריחואנה בחוץ – גידול גרילה
קראו עוד: גידול מריחואנה בחוץ – דברים שכדאי לדעת…

תודה לטבע

תכנון מוקדם של תהליך הגידול ובחירה נבונה של זני קנאביס עשויה לעזור לנו בתום העונה לקצור מאות גרמים של ירוק איכותי.

חשוב לזכור שבמידה ואתם מעוניינים בצמח קטן וחמוד כדאי שתמתינו לחודשים יוני או יולי בשביל להתחיל בתהליך הגידול – אם תתחילו בסביבות מרץ או אפריל, השתיל הקטן והחמוד שלכם עלול להגיע לגובה של למעלה משני מטרים.

גם זה בטח יעניין אותך

והרי לפניכם שלוש המלצות לזני מריחואנה מצוינים לגידול חוץ – תכינו את הידיים כי באוקטובר הקרוב אתם עומדים לקצור חצי קילו של ירוק משובח…

Kannabia Seeds – White Domina

זן “הדומינה הלבנה” נחשב לאחד מהזנים הטובים ביותר של חברת Kannabia הספרדית, ממש “עילוי” בתחומו. זהו זן קל מאוד לגידול עם עמידות מצוינת בפני עובש ומזיקים שונים – בכך הוא הופך לזן מועדף עבור מגדלים מתחילים.

Kannabia - White Domina
Kannabia – White Domina

נוסף על כך “הדומינה הלבנה” מסתדרת באופן מושלם אם האקלים הים תיכוני וזאת על אף השורשים האפגנים המובהקים שלה.

בזכות תכונות האינדיקה החזקות שלה מגדלת “הדומינה הלבנה” “צמתים” של ענפים במרחק קטן מאוד אחד מהשני עם יחס מעולה של “גביע לפרח” (Calyx to leaf ratio) ופרחים דחוסים ביותר אשר מדיפים ניחוח פיקנטי עם נגיעות של פירות הדר.

סוג: אינדיקה
זמן פריחה: 55 יום
קציר בגידול חוץ: אמצע ספטמבר
גובה מקסימלי: 1.6 – 2 מ’
חומר פעיל: 16%-18% THC
יבול: 400 גרם לצמח בגידול חוץ

Pyramid Seeds – Fresh Candy

חברת Pyramid Seeds הגיעו לזן הזה לאחר שעבדו כמה שנים על זן ה- Sweet tooth המעולה, משם הם בררו את הצמחים בעלי תכונות האינדיקה המובהקות ביותר ופיתחו אותו למה שאנו רואים כרגע – אינדיקה דומיננטית מצוינת שגם מגדלים מתחילים יוכלו להגיע איתה להישגים מרשימים ולקצור יבול של כמה מאות גרמים.

Pyramid Seeds - Fresh Candy
Pyramid Seeds – Fresh Candy

Pyramid Seeds פיתחו זן קל מאוד לגידול שמתאקלם יחסית טוב מאוד להרבה מאוד תנאי שטח. למרות זמן הפריחה הקצר יחסית (50-60 יום בגידול פנים, תחילת ספטמבר בגידול חוץ) מצליחה “השן המתוקה” להפיק כמות גדולה של יבול אשר בתנאים אופטימליים יכולה להגיע ל500-600 גרם של פרחים יבשים. גם בגזרת הטעם הגראס המשובח הזה לא מאכזב עם מתיקות אינטנסיבית ויוצאת דופן של תשאיר אתכן אדישים.

סוג: אינדיקה דומיננטית
זמן פריחה: 50-60 יום
קציר בגידול חוץ: תחילת ספטמבר
חומר פעיל: 17% THC
יבול: 500-600 גרם לצמח בגידול חוץ

Kannabia Seeds – La Blanca

כשמה כן היא – “La Blanca” היא למעשה זן מחווה ל”משפחת הלבנים”. כשאנו מתכוונים כמובן לכל אותם נגזרות של ה-White Widow האגדי. הזן הזה ספציפי הינו הכלאה של Great White Shark עם Snow White כשאת מה שיצא הכליאו שוב עם זן ה-White Widow המדובר.

Kannabia - La Blanca
Kannabia – La Blanca

ה”לה-בלאנקה” פותחו במיוחד כדי ליצור זן קנאביס שיתאים בצורה אופטימלית ל “מגדלי גרילה” ועל כן היא קלה מאוד לגידול ומשגשגת יפה גם בתנאים פחות אופטימליים. אין צורך להאביס אותה בדשנים מכיוון שה”לה-בלאנקה” יודעת לגדול יפה גם עם מינימום דישון – ועדיין היא מסוגלת לצמוח לגובה עצום של שלושה מטרים!

סוג: אינדיקה דומיננטית
זמן פריחה: 60 יום
קציר בגידול חוץ: ספטמבר – אוקטובר
גובה מקסימלי: 3 מ’
חומר פעיל: 15%-18% THC

אם אתם לוקחים את מלאכת גידול החוץ בצורה רצינית סביר להניח שתשקיעו מעט במציאת מקום מתאים לגידול ובשיפור תנאי השטח לאופטימליים – לכן המלצתנו לכם היא: אל תתפשרו גם בגנטיקה – הזרע שאתם מנביטים ילווה אתכם למשך מספר חודשים טובים, וודאו כי הוא מגיע ממקור טוב ואמין.

בהצלחה…

לרכישת זרעי מריחואנה באינטרנט לחצו כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר