חכם בשמש: קוצרים קנאביס ישראלי בשטח

בלי מנורות, חשמל וכאבי ראש: עונת הקציר של גידולי החוץ בישראל נמצאת בעיצומה. כתב המגזין התלווה לקבוצת גננים מקומיים שיצאו למבצע קציר ירוק בסמוך לנחל, אי שם בארץ זבת חלב ודבש, וחזר עם תמונות שיעשו לכם חשק לתחביב חדש. צפו:

מביני עניין יודעים שהקנאביס הטוב ביותר הוא זה שגדל תחת אור השמש, אבל האיסור הגורף שהטילו הרשויות גרם לכך שבמהלך השנים צרכנים רבים עברו לגדל את הצמח בבית – בד בבד התפתחה לה תעשייה שלמה המתרכזת בעיקר סביב הקניית תנאי צמיחה אופטימליים: אוהלי גידול ייעודיים, מנורות מיוחדות ודשנים שונים המתיימרים לעשות פלאים בגינה.

המבחר העצום של תכשירים ומוצרים בתחום הגידול האורבני, יחד עם המחירים המגוחכים שהצרכנים נאלצים לשלם בשוק השחור, עשויים להשכיח את העובדה שהקנאביס הוא בסך הכל צמח כמו כל הצמחים ומסוגל לשגשג גם בטבע כל עוד יזכה לתנאים בסיסיים מתאימים.

הקציר המרשים המתועד בכתבה שלפניכם הניב קרוב לחצי קילו של תפרחת יבשה. הגננים האנונימיים כמעט שלא ביקרו את הצמח – הם בסך הכל שתלו אותו בסמוך למקור מים זורמים מספר חודשים קודם לכן ודאגו שהוא יקבל מספיק שמש. לפני כשבועיים הם הגיעו לקצור את היבול המרשים.

קנאביס ישראלי
קנאביס ישראלי

גם זה בטח יעניין אותך

ראו עוד:
מדריך – איך לגדל קנאביס בחוץ
גינון גרילה – טיפים לגידול בחוץ

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר