טוען...

זליגת קנאביס רפואי? שקים עם חותמות משרד הבריאות אותרו בדירה

המשטרה עצרה את דין בר, תושב אור יהודה בן 26, לאחר שבפשיטה על דירתו נמצאו עשרות קילוגרמים של קנאביס, חלק ממנו בשקים שנושאים חותמות של היק"ר ונראים כאילו יצאו ממפעל או חווה חוקיים, זאת לצד חשיש, אלפי עטי אידוי ומזומן

דוברות המשטרה מפרסמת הבוקר (ג’) סרטונים ותמונות מדירה באור יהודה, בה אותרו אלפי מוצרי קנאביס בהם חשיש, עטי אידוי וגם – אריזות גדולות של קנאביס הנושאות חותמות של היק”ר (היחידה לקנאביס רפואי של משרד הבריאות).

האם נתפסו שקי קנאביס רפואי שזלגו מחווה או מפעל חוקיים?

על פי דיווח המשטרה, “המשטרה עצרה אתמול גבר בן 26 מאור יהודה בחשד כי החזיק בביתו סמים מסוגים שונים ועשרות רבות של אלפי ש”ח, החשודים כפידיון סמים. הבוקר המשטרה תבקש להאריך את מעצרו בבית המשפט.”

עוד דווח: “המשטרה פתחה אתמול בחקירה לאחר שבחיפוש שביצעו שוטרי לב ת”א ויס”מ ת”א בדירה ברח’ כנען באור יהודה, השוטרים מצאו 1,347 סיגריות אלקטרוניות ובהם חומר פעיל החשוד כ-THC, כ-35 ק”ג של סם מסוג קנאביס המחולק לשקיות ועשרות רבות של אלפי ש”ח במזומן החשודים כפידיון סמים. עוד נתפס רכבו של חשוד שנעצר במקום ובהמשך המשטרה תבקש את חילוטו.

כפי שניתן להבחין מהדיווח של המשטרה, לא ברור האם השוטרים בכלל שמו לב לחותמת היק”ר המופיעה על האריזות ולא בטוח אם הם מבינים שמה שבידיהם עשויה להיות סחורה שזלגה מחווה או מפעל קנאביס רפואי.

לטענת גורם בענף “זה שהמדבקה היא בצבע צהוב ולא כתום, אומר שזה דלף מחווה ולא ממפעל”.

למגזין קנאביס נודע כי החשוד שנעצר הוא דין בר, וכי כמות המזומן שאותרה בדירה הינה 69,800 ש”ח. שופט בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרו של בר עד 11.8 בשלב זה.

חותמות של היק"ר על מה שנראה כמו שקי קנאביס רפואי שזלגו לשוק השחור
חותמות של היק”ר על מה שנראה כמו שקי קנאביס רפואי שזלגו לשוק השחור
פרחי קנאביס שנתפסו בדירה - האם זלגו מחווה או מפעל של קנאביס רפואי?
פרחי קנאביס שנתפסו בדירה ונארזו בשקיות של המשטרה – האם זלגו מחווה או מפעל של קנאביס רפואי?
פרחי קנאביס שנתפסו בדירה
פרחי קנאביס שנתפסו בדירה
אלפי מוצרי קנאביס, חשיש ופרחים
אלפי מוצרי קנאביס, חשיש ופרחים
חשיש שנתפס בדירה
חשיש שנתפס בדירה
חלק מפרחי הקנאביס שנתפסו בדירה
חלק מפרחי הקנאביס שנתפסו בדירה
כסף מזומן שנתפס בדירה
כסף מזומן שנתפס בדירה

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר