הצביעו והשפיעו: סקר הסמים הבינלאומי 2014

סקר סמים ייחודי אוסף בימים אלו מידע על אופי השימוש בסמים במדינות בכל רחבי העולם. כולם מוזמנים להשתתף בסקר ולהשפיע על התוצאות.

בסוף השבוע פורסם “סקר הסמים הבינלאומי של 2014” ובו שאלות הנוגעות לאופי השימוש בקנאביס, אלכוהול, סיגריות ותרופות מרשם. ניתן להשתתף בסקר בלחיצה על הקישור כאן.

סקר סמים 2014

“אל חשש,” נכתב בהאפינגטון פוסט, השותף להפצת סקר הסמים הבינלאומי של 2013, “המידע לא נאסף במטרה להרשיע אתכם, אלא במטרה להפוך את חווית השימוש בסמים לשמחה, בריאה ובטוחה יותר.”

מריחואנה לוקחת חלק נכבד בסקר של 2014 והמשתתפים צפויים לענות על שאלות כגון תכיפות ואופן השימוש, האם העישון גורם לשמחה או לעייפות, רגיעה או פראנויה ועוד.

“הסקר שואל מהי השאכטה הטובה ביותר עבורכם,” אומר אדם ווינשטוק, פסיכיאטר בריטי וחוקר התמכרויות שיצר את הסקר. “אנחנו רוצים לשתף את המידע עם מגדלי קנאביס כדי שיתאימו את הגידולים שלהם לרצונות הציבור.”

“עם השינויים החלים בחוקי הלגליזציה בעולם, עלינו להבין טוב יותר את חוויית השימוש של הצרכנים ומה הם מצפים לקבל בעצם,” אומר ווינשטוק. “בגלל שהסמים לא חוקיים אנשים נוטים לא לדבר עליהם ולכן אין כל מידע מסודר בעניין. מידע טוב יותר יעזור לממשלות לפתח אג’נדות בהתאם.”

להשתתפות בסקר לחצו כאן.

ראו גם: קנאביס הוא הסם הנפוץ בעולם; משככי כאבים הם גורם המוות מספר 1
ראו גם: סקר חדש: יותר אמריקנים מעשנים מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר