מגלגל...
x

“המסע לשחרור הקנאביס” – ספרו החדש של שלומי סנדק

על התככים, השקרים והסיפורים של משרד הבריאות במאבקו להקשחת ענף הקנאביס הרפואי בישראל: שלומי סנדק, “הסנדק” של הקנאביס בישראל, השיק השבוע את ספרו השני: “המסע לשחרור הקנאביס”.

לפני כחצי שנה פירסם שלומי סנדק, גורו הקנאביס הישראלי, פרוייקט באתר ‘מימונה’ – במטרה לממן את עלויות הפקת ספרו החדש “המסע לשחרור הקנאביס”, שהוערכו בכ-10,000 ש”ח.

שלומי סנדק
שלומי סנדק

בתוך ימים ספורים הצליח הפרוייקט לגייס את סכום הכסף הנדרש ואף יותר (כ-13,000 ש”ח) ואלו שהשתתפו במימון הפרוייקט יקבלו בימים הקרובים את הספר החדש במשלוח לביתם. כמו כן, הספר זמין לרכישה באתר האינטרנט של סנדק.

“הספר הוא כתב אישום מטעם חולים הזקוקים לצמח הקנאביס כתרופה, נגד אותם קובעי המדיניות במשרד הבריאות המונעים מהם כרגע את הטיפול הטבעי והיעיל ביותר עבורם,” מסביר סנדק, אשר מציע את הפרק הראשון בספר לקריאה בחינם. “הוא נכתב מתוך תחושה של חוסר אונים ותסכול נוכח ההתנהלות של ראשי משרד הבריאות, של שרת הבריאות, של שרת המשפטים, של חברי כנסת ורופאים בכל הקשור לקנאביס הרפואי ולאדישות של אותם גורמים לסבלם של חולים כה רבים, מהם נמנעת היום התרופה שלא מתוך שיקולים רפואיים.”

“כתבתי את הספר בעיקר כדי לנסות לשכנע את מקבלי ההחלטות במדינה,” הוסיף, “אבל גם כדי שהקהל הרחב, הקוראים ה’רגילים’, יוכלו לשפוט בעצמם את המדיניות של משרד הבריאות ושל מי שבאמת עומד בראשו – פרופ’ רוני גמזו.”

סנדק, המלווה מזה שנים את תחום הקנאביס הרפואי בישראל, עוזר לחולים רבים בדרכם לקבלת הרשיון ממשרד הבריאות ומעורה בכל התככים ואי-הסדרים מסביב לנושא הרגיש.

בספר הוא מפרט על הקשיים שמטיל משרד הבריאות על החולים, על המדיניות הנוקשה כלפי רופאים התומכים בשימוש בצמח ועל הדרך שעשה הפרוייקט מהימים בהם היו חולים ספורים שהחזיקו ברשיון ועד לימים אלו, בהם למעלה מ-10,000 ישראלים מחזיקים באישור לשימוש ב”סם המסוכן”.

זהו כאמור ספרו השני של סנדק. ספרו הראשון, “תקופת היובש”, זמין לקריאה חופשית.

צפו: “סנדק הקנאביס בישראל” – שלומי סנדק בשיחה עם מגזין קנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר