הבאנג הנוסע בזמן: סדרת מדע בדיוני קומית חדשה

סדרת מדע בדיוני קומית חדשה שהופקה בשיתוף ערוץ 'קומדי סנטרל', מספרת על שני צעירים שמגלים שהבאנג שלהם הוא בעצם מכונה לנסיעה בזמן. הבלאגן מתחיל כאשר הבאנג נשבר והם נשארים אבודים ברצף הזמן והמרחב האינסופי.

חדשות טובות לצרכני קנאביס חובבי מדע בדיוני: ב-20 לאפריל 2016 תעלה לשידור סדרה קומית חדשה על באנג קסום שמאפשר לנסוע בזמן.

הסדרה החדשה נקראת 'הבאנג הנוסע בזמן' ('Time Traveling bong'), והיא עוקבת אחר מעלליהם של שני צעירים המגלים כי הבאנג שברשותם הוא בעל כוחות מופלאים המאפשרים מסע בזמן (ובמרחב, לפי הפיזיקיאי ניל דה-גראס טייסון לא ניתן לנוע בזמן ללא תנועה במרחב. שתדעו).

איך זה עובד? רק לוחשים את השנה שאליה רוצים להגיע, מורידים ראש, ופאף – יוצאים להרפתקאות שונות ובעיקר משונות.

צפו בטריילר:

"הסדרה מתמקדת בזוג בני דודים שיוצאים למסע מרחיב אופקים דרך ההיסטוריה," מתאר ערוץ הבידור המצליח 'קומדי סנטרל', שהשתתף ביצירת הסדרה. "הסרט הרע מתחיל כאשר הבאנג נשבר והם נשארים אבודים ברצף הזמן והמרחב האינסופי."

יוצרי הסדרה אילנה גלזר, פול דאונס, ולוסיה אנילו (מוכרים בשם חבורת 'פאולילו'), ביססו את הרעיון על סרטון שהתפרסם בשת 2012 בערוץ היוטיוב המפורסם 'Collage Humor'. מאחר והסרטון היה במקור "טריילר" משעשע שיצא בפני עצמו וזכה למאות אלפי צפיות, הוא משמש כעת גם כטריילר הרשמי של הסדרה.

פרק הבכורה של הסדרה ישודר כאמור ביום המריחואנה הבין לאומי שיחול ב-20 לאפריל 2016 ולאחריו תמשיך הסדרה לעוד שני פרקים בלבד, נכון לכרגע.

ראו עוד:
סדרת הקנאביס ששברה שיאים באינטרנט
קומדיית קנאביס חדשה: המגדלים מהחוף המזרחי
איך לעשן באנג נכון – מדריך למתחילים

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט