מגלגל...
x

הושקה האנציקלופדיה לקנאביס – פרק חינם לקוראי מגזין קנאביס

ספר הקנאביס המקיף והמקצועי ביותר בשפה העברית זמין מעתה לכולם, לאחר שכל העותקים הראשונים נרכשו מראש בפרויקט מימון המונים מוצלח. קוראי מגזין קנאביס מקבלים פרק אחד בחינם

אחד הסימנים המובהקים להתפתחות תרבות הקנאביס בישראל היא הקהילה הענפה של מטופלים, חוקרים ואנשי מקצוע שונים שצברו ברבות השנים ניסיון מעשי וידע יקר מפז – כזה שהביא את מדינת ישראל לקדמת הבמה העולמית בכל מה שקשור לקנאביס.

האנציקלופדיה לקנאביס – תוצר של שיתוף פעולה רב שנים בין עשרות צרכנים ופעילי לגליזציה, רופאים, אגרונומים כימאים וגנטיקאים – הצליחה לאגד את הידע המקצועי הנרחב הזה ולהציג אותו באופן מסודר וברור בספר מודפס, מרהיב ומעורר השראה.

האנציקלופדיה, עם 420 עמודי צבע ותוכן, מכילה מאות צילומים, איורים, מפות וטבלאות, הספיקה לגרוף ביקורות חיוביות ומחמאות יוצאות דופן הן ממומחי קנאביס בעלי שם עולמי והן מחוקרים ואושיות תרבות שקנאביס איננו בהכרח כוס התה שלהם.

כעת, לאחר שכל העותקים הראשונים כבר נמכרו במכירה מוקדמת בפרויקט הד-סטארט, רואה לאור הדפסה נוספת של האנציקלופדיה, אשר הפעם זמינה לרכישה לקהל הרחב.

הספר זמין לרכישה ישירה כאן בעמוד הספר, או ברשתות אינטגרל הידרופוניקס והידרוגארדן, כמו גם בחנויות ספרים ומשתלות ברחבי הארץ.

קוראי מגזין קנאביס מקבלים פרק אחד בחינם – “חשיש, מיצויים ותזקיקים” – לחצו כאן לקריאה (PDF).

גם זה בטח יעניין אותך
המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר