ד”ר סנג’י גופטה יוצא מהארון הירוק ועושה כותרות בכל העולם

יציאתו מהארון הירוק של ד”ר סנג’י גופטה, כתב הבריאות הבכיר של רשת CNN, עשתה הדים והתפשטה ברחבי העולם בתוך שעות ספורות.

“אני רוצה להתנצל על ההתנגדות שלי לקנאביס במהלך השנים. לא התעמקתי בנושא מספיק, לא חקרתי מספיק ולא ירדתי לעומקו של עניין. יצאתי מנקודת הנחה שכולם פשוט רוצים להתמסטל וקפצתי למסקנות נמהרות מדי.”

סנג'י גופטה מדבר על מריחואנה
סנג’י גופטה מתנצל

כך אמר השבוע ד”ר סנג’י גופטה, כתב הבריאות המוכר ביותר בארה”ב ומי שבמשך שנים היה מהבולטים שבמתנגדים ללגליזציה, בראיון מיוחד ל-CNN. ”

הראיון עם גופטה – בו הודה בטעותו, התנצל על שנים בהן הוליך שולל את הצופים ואף “יצא מהארון הירוק” והודה כי עישן מריחואנה בעבר – הפך לויראלי בתוך שעות ספורות וזכה למאות אלפי שיתופים בפייסבוק ובטוויטר. דיווחים ברשתות התקשורת הגדולות והמכובדות ביותר בעולם, הבליטו את הודאתו של מי שהיה בעבר מהבולטים שבמתנגדים למריחואנה.

“תשומת הלב שקיבלתי עד כה היא די אינטסיבית, ודי הופתעתי מכך,” אמר גופטה. “אני יודע שזה נושא רגיש ושנוי במחלוקת, אבל המדע נמצא כאן בכדי לגבות את טענותיי.”

“אני מבין שיש דאגה בחלקים מן הציבור בנוגע להשפעת של לגליזציה על עלייה באחוזי השימוש אצל צעירים,” הוסיף. “אני אמנם לא רוצה שילדים ישתמשו בזה, אבל אנו צריכים להתמקד באלו הזקוקים לקנאביס ונמנעים מלקבל אותו בגלל אותם חוקים.”

גופטה סיפר כי לאחר הראיון קיבל טלפונים, מכתבים ואימיילים בהם הודו לו רבים על כך שפתח את הנושא לדיון ציבורי. “רופאים, שופטים, פוליטיקאים ואחרים יצרו איתי קשר והודו לי על דבריי,” אמר.

“כנראה שנגעתי בנקודה רגישה שהגיע הזמן לגעת בה,” סיכם גופטה. “זה, או שהיה שבוע ממש חלש מבחינת כותרות חדשותיות…”

לצפייה בסרט המלא לחצו כאן.

פרטים נוספים כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר