בנתה על המאנצ’יז: ילדה מכרה עוגיות מול חנות קנאביס – וזה עבד

ילדת צופים בת 13 מצאה כנראה את המיקום הטוב ביותר למכור את העוגיות שלה לצורך גיוס כספים: אל מול חנות קנאביס רפואי מלאה בקורבנות מאנצ’יז רעבים.

דניאל ליי, ילדה בת 13 מסן פרנסיסקו, קליפורניה, הבינה יחד עם חברותיה לשבט “הצופים” את אחד העקרונות החשובים ביותר בעסקים: מיקום, מיקום ועוד פעם מיקום. יחד עם אמה ועם קבוצת חברות מהשבט הן יצאו למבצע גיוס כספים, התפרסו מול חנויות קנאביס והעמידו דוכנים לממכר עוגיות – אל מול עיניהן הרעבות של היוצאים מהחנויות.

על פי הדיווח הצליחו הבנות להגדיל את רווחיהן באופן משמעותי בעקבות ההחלטה האסטרטגית, בעוד הן לומדות שיעור על מהו קנאביס וכיצד הוא עוזר לחולים. “הן לומדות שהאנשים האלה הם לא מסוממים,” אמרה קרול ליי, אמה של דניאל. “רבים מהם סובלים מבעיות רציניות והם לא שונים מכל אחד אחר.”

על פי דיווח נוסף הצליחה דניאל לבדה למכור 117 קופסאות בתוך שעתיים בלבד – 37 קופסאות יותר ממה שהצליחה למכור בזמן זהה ביום למחרת כשעמדה מול סופרמרקט בעיר. “הם נהיים מאוד רעבים כשהם יוצאים משם,” סיפרה אחת הילדות.

ארגון הצופים בקליפורניה לא הביע כל התנגדות ליוזמה החדשה, אך לאחר שהידיעה על ההצלחה המסחררת התפשטה ברשת, פירסם ארגון הצופים בקולורדו הודעה בטוויטר ובה נמסר כי “אם אתם תוהים, איננו מרשים לבנות הצופים למכור עוגיות מול חנויות מריחואנה או חנויות אלכוהול.”

ראו גם: סטודנט נכנס לתרדמת לאחר שאכל עוגת מריחואנה
ראו גם: שוטר אכל עוגת מריחואנה וחשב שהוא עומד למות
ראו גם: “העוגיות של אבא” – איך לדבר עם הילדים על מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר