בת 83: "הלגליזציה בקולורדו – מהאירועים החשובים בהיסטוריה"

אשה אמריקאית בת 83 הפכה ללהיט רשת לאחר שהגיעה לחגוג את הלגליזציה בקולורדו ואמרה שמדובר באחד האירועים החשובים בהיסטוריה, למרות שהיא עצמה בכלל לא מעשנת.

חוקי הלגליזציה החדשים בקולורדו, שנכנסו לתוקפם עם כניסת שנת 2014, הם לא סתם חגיגה לסטלנים כמו שרבים נוטים לחשוב. מדובר באירוע היסטורי במיוחד ובעל משמעות אדירה הנוגעת לחיים של כל תושבי כדור הארץ. המלחמה בסמים, ובקנאביס בעיקר, גורמת לנזקים עצומים – גדולים הרבה יותר מהנזק להם גורמים הסמים עצמם. הפגיעה בחרויות הפרט, מיליוני האנשים שנהרגו, נפצעו, נכלאו, נזנחו או שסתם חייהם נהרסו בגלל שנתפסו כשהם צורכים צמח בריא, היא עצומה עד לאין שיעור.

העובדה שברגעים אלו ממש נמכרים קילוגרמים רבים של קנאביס ללקוחות באופן חוקי בארה"ב, היא פיסת היסטוריה המתרחשת לנגד עינינו וצפויה לגרור אחריה כעת גל לגליזציה שעתיד לשטוף את ארה"ב ואת העולם כולו, וסביר מאוד להניח שעד 2016 – עת פתיחת הדיונים המיוחדים באו"ם בנוגע ללגליזציה של קנאביס – מדינות רבות תצטרפנה למהפכה הירוקה.

במהלך שני ימי הלגליזציה בקולורדו הגיעו לכותרות סיפורים מעניינים אשר התרחשו במסגרת האירועים לציון היום ההיסטורי כשהראשון שבהם הוא כמובן סיפורו של שון אזריטי, לוחם לשעבר הסובל מפוסט טראומה ומי נבחר להיות לקוח הקנאביס החוקי הראשון בארה"ב.

סבתא פרי
סבתא פרי

הסיפור השני שתפס כותרות בימים האחרונים הוא זה של סבתא פרי, בת 83 שנסעה כל הדרך מביתה בשיקגו ועד לקולורדו בכדי לציין את הלגליזציה שנכנסה לתוקפה ב-1.1.14.

"אתם ברי מזל שאתם חיים במדינה הזו בעת הזו," אמרה סבתא פרי בקטע וידאו שהפך לויראלי בימים האחרונים. "ראיתי הרבה דברים בחיים שלי, אני בת 83, עברתי את תקופת הצנע ואינספור מלחמות,
אבל זהו אחד הימים החשובים בחיי."

"היא אפילו לא מעשנת קנאביס, אבל בהחלט תומכת בלגליזציה" סיפר בארי בארד, עורך מגזין קנאביס אינטרנטי. "היא הגיעה מביתה בשיקגו כדי לחגוג את המאורע עם שני נכדיה שגרים בדנבר שסיפרו שכל המשפחה מרגישה גאווה גדולה על כך שגם לאחר יומיים של לגליזציה לא נרשמו כל תקלות או בעיות ולא נרשם כל מקרה אלימות שהוא."

צפו:

ראו גם: רשימת מחקרי הקנאביס של סבתא 'סטורם קרואו'
ראו גם: שערות סבתא ממסטלות – גם לטיפול רפואי
ראו גם: האם לתת לסבתא לעשן מריחואנה?


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט