בכיר לשעבר בגוגל: “שוק הקנאביס הוא האינטרנט הבא”

בכיר לשעבר בחברת גוגל, שפרש מתפקידו כדי להיכנס לתעשיית הקנאביס, מסביר כי זהו עולם התוכן שעומד להפוך למפותח ולרווחי ביותר בשנים הקרובות. “אני מאמין ששוק הקנאביס הוא האינטרנט הבא,” הוא כותב בטור חדש שפורסם השבוע וקורא ליזמים צעירים להיכנס לענף המשגשג.

אלן גרטנר (Alan Gertner), לשעבר ראש מחלקת מכירות (אסיה-פסיפיק) בחברת הענק ‘גוגל’, פרש מתפקידו בשנה שעברה והקים את חברת ‘Tokyo Smoke‘ המוכרת קנאביס ומוצרי עישון.

אלן גרטנר - לשעבר ראש מחלקת מכירות בחברת 'גוגל'
אלן גרטנר – לשעבר ראש מחלקת מכירות בחברת ‘גוגל’

בטור חדש שפרסם השבוע (ב’) בעיתון הקנדי ‘The Globe And Mail’, מספר גרטנר על פרישתו מ”עבודת החלומות” בחברת ‘גוגל’ ועל הפיכתו ליזם עצמאי בעולם הקנאביס.

“שוק הקנאביס הוא האינטרנט הבא”

שוק הקנאביס האמריקני נמצא כאמור בפריחה ושגשוג, כשבכל יום שחולף כספי משקיעים נוספים נכנסים לשוק. לדבריו של גרטנר, התקופה הנוכחית בה טרם נכנסו לשוק הקנאביס חברות ומותגים גדולים, היא התקופה הטובה ביותר ליזמים צעירים שמעוניינים להבטיח את עתידם.

“אני מאמין ששוק הקנאביס הוא האינטרנט הבא,” כתב גרטנר, “זהו שוק חדש, עצום ולא מנוצל המלא בהזדמנויות עסקיות.”

גרטנר עצמו הקים את Tokyo Smoke לפני כ-3 חודשים בלבד, וכבר בחצי השנה הקרובה הוא מתכוון להתחיל במכירות ב-4 מדינות במקביל. מלבד המכירה בחנויות קנאביס רגילות, ציין גרטנר כי בכוונת החברה לפתוח 2 קופישופס בלוס אנג’לס וסיאטל.

גם זה בטח יעניין אותך

ראו עוד:
כנסי קנאביס מקצועיים הם הדבר החם בתעשייה
התעשייה המתפתחת ביותר בארה”ב – קנאביס חוקי
לראשונה יזם קנאביס ברשימת 30 המבטיחים של ‘פורבס’

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר