בארי אובמה וכנופיית הצ’ום – על הרגלי העישון של נשיא ארה”ב

ביוגרפיה חדשה על נשיא ארה”ב תצא לאור בחודש יוני אך חלקים מהספר, העוסקים בהרגלי צריכת המריחואנה של אובמה, כבר הופצו לכל עבר ברחבי הרשת.

ספר ביוגרפיה חדש על נשיא ארה”ב ברק אובמה, מתאר את מעלליו של הסטודנט הצעיר בארי אובמה אשר מסתבר שבניגוד לנשיא קלינטון ש”לא לקח לריאות”, באר דווקא היה “סטלן” לא קטן. אובמה נהג להסתובב עם חבורה של מעשנים שקראה לעצמה Choom Gang, להמציא שיטות עישון מיוחדות, להידחף לתור לג’וינט ולנהוג ברכב סגור מלא עשן (Hot Box).

ברק אובמה – נשיא קשוח

כל זה היה יכול להיות אולי מעניין מעט פחות אלמלא העובדה שברק אובמה – בניגוד להבטחותיו – נלחם מלחמת חורמה במריחואנה וברעיון הלגליזציה של סמים.

העובדה שאובמה צרך מריחואנה בצעירותו, היתה ידועה עוד לפני שנבחר לתפקיד נשיא ארה”ב, וייתכן והיתה חלק מתמיכת הצעירים בו. אך למרות הבטחותיו לשינוי מדיניות הסמים, במהלך כהונתו נחקקו חוקים נוקשים כלפי צרכני הקנאביס ואף אושרו פשיטות על מוקדים בולטים בתחום כמו אוניברסיטת הקנאביס בקולורדו.

אובמה מעשן
זה מתחיל בשאכטה ואחר כך אתה נהיה נשיא ארה"ב

בארי אובמה – סטלן על

ברשת כבר הופצו לכל עבר הרגלי העישון של נשיא ארה”ב. כתלמיד תיכון בהונולולו, הוואי, בשנות ה-70 המאוחרות, היה ברק (בארי) אובמה חלק מחבורה שכונתה “Choom Gang” (צ’ום – כינוי לעישון מריחואנה וגם לאיבר מין נשי) ועיקר עניינה היה משחקי כדורסל ושאכטות.

“בארי אובמה היה ידוע בהמצאת שיטות מיוחדות לעישון מריחואנה”, כותב הסופר זוכה פרס פוליצר דייויד מארניס. “השיטה הראשונה היתה ‘TA’ שהוא קיצור של ‘Total Absorption” (שאיפה/יניקה מלאה). לפי שיטה זו, שהיתה המועדפת על אובמה, מי שלא מצליח לסיים את כל העשן מהבאנג, נענש בכך שבסבב העישון הבא מדלגים על תורו. הרגל נוסף – ומציק יש לציין – היה להידחף לתור בסבב הג’וינטים תוך צעקות “תורי” כדי לקבל שאיפה נוספת מהג’וינט.”

גם זה בטח יעניין אותך

Choom Wagon

אובמה והחברים נהגו גם להשתתף במה שמכונה Hot Box – עישון מריחואנה בתוך רכב כשכל החלונות סגורים. “כשנגמר עשן המריחואנה, הם נהגו להטות את ראשם לאחור ולשאוף את כל שאריות העשן מתקרת המכונית.” סיפרו החברים. “הרכב המועדף היה ואן של פולקסוואגן אותו כינינו ChoomWagon.”

בספר זכרונות שכתב בשנת 1995, מספר אובמה: “מריחואנה עזרה לי מאוד. וגם אלכוהול. אפילו קצת קוקאין כשהזדמן לי מספיק כסף”.

ואנחנו מוכרחים לשאול – אם לאובמה מותר, למה לנו אסור?

ברק אובמה הוא גם אחד מ-50 משתמשי המריחואנה המשפיעים ביותר בעולם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר