מגלגל...

באנג חנוכיה: ראש לשמונה ימים

ה’באנג’ – מקטרת המים המשמשת לעישון מריחואנה – הוא כבר מזמן לא סתם בקבוק פלסטיק מלוכלך כפי שנתפס בישראל. בחו”ל, ובעיקר בארה”ב, תעשיית הבאנגים מזכוכית פורחת ומנפחי זכוכית המייצרים באנגים מפוארים, נחשבים לאמנים לכל דבר. לכבוד חנוכה, קבלו את אחד הבאנגים המרשימים שראינו – באנג חנוכיה:

מומלץ להעביר ל-HD

באנג חנוכיה הוא מוצר שיצא לאור בשנת 2014 לכבוד חנוכה, על ידי חברת GRAV המייצרת מכשירי זכוכית לעישון ואידוי קנאביס. המכשיר נקרא GRAV MENORAH, כשב”מנורה” הכוונה כמובן ל”חנוכיה”.

ניתן לרכוש אותו כאן, בעבור 699$ לא כולל משלוח – שלא בטוח יגיע לישראל.

מה זה באנג ולמה הוא לא חוקי

באנג הוא כינוי למקטרת עישון עם מיכל מים לסינון העשן, המשמשת בעיקר לצריכת קנאביס. בעוד שבישראל הבאנג הנפוץ הוא בדרך כלל בקבוק פלסטיק משומש עם צינורית מאולתרת, במדינות מתקדמות מדובר בתעשייה פורחת ובאמנות של ממש.

הסיבה לכך היא כמובן פקודת הסמים ובפרט “חוק הבאנגים” הקובע כי חל איסור מוחלט למכור או לייבא “מכשיר לעישון סמים”. לא ברור כיצד מבדילות הרשויות בין סתם אגרטל לבאנג זכוכית (ראו: הכל בגלל החור), אבל מאחר ובישראל נחשב המכשיר לבלתי חוקי, נדיר לראות באנגים מושקעים ואיכותיים בישראל.

גם זה בטח יעניין אותך

מהו באנג איכותי וכיצד הוא משפיע

באופן כללי ניתן לומר שבאנג איכותי הוא באנג שעשוי מזכוכית, ושיש בו פרקולטור ודיפיוזר לצינון עשן הבאנג. לאחרונה דווח על באנגים מודרניים ואלגנטיים במיוחד כמו ה’אאורה‘, זאת כחלק מהמהפך התדמיתי שעושה הקנאביס, מצמח שוליים אל המיינסטרים.

השפעת צריכת הקנאביס בבאנג שונה מזו של ג’וינט או וופורייזר ונחשבת לחזקה ומהירה הרבה יותר. עובדה זו היא גם זו שהופכת את השימוש בבאנג לכזה שנחשב ל”ממכר” יותר, כך על פי מחקרים.

ראו עוד:
הכל על באנג
נמצא הבאנג העתיק בעולם: בן 900 שנה
צפו: איך להכין באנג זכוכית ביתי מבקבוק קוקה-קולה

איזה קנאביס אתה?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר