טוען...

א’ אוהל: שלושה אוהלי גידול קנאביס מומלצים

תעשיית גידול הקנאביס מתפתחת בקצב מהיר. בעקבות ההתקדמות ברמה החוקית במדינות שונות ברחבי העולם, ניתן לראות עוד ועוד חברות מסחריות המפנות משאבים לתחום העסקים החדש שהופך ללגיטימי יותר בכל יום שעובר.

בעבר הלא רחוק, כשדיברו על גידול מריחואנה, הצטיירה בדרך כלל תמונה של גידול מחתרתי בארון בגדים ישן עם שיפוצים ואילתורים לרוב. באותה תקופה עיקר האנשים שנהגו לאמץ את תחביב גידול הקנאביס היו בעיקר אלו עם תשוקה עזה לגידול צמחים וידע אלמנטרי בהתעסקות עם כלי עבודה.

אולם היום המצב כבר שונה: בשוק ניתן למצוא כעת מגוון רחב של אוהלי גידול ייעודיים, פשוטים מאוד להרכבה, שאינם מצריכים ניסיון קודם ומאפשרים תהליך מהנה ויעיל של גידול קנאביס במינימום התעסקות, בעזרתם תוכלו לשמור על שעות האור והחושך שדורש הצמח ולהגן עליו מפני אורחים ומזיקים לא רצויים.

חדר גידול קומפלט בפחות משעה

את אוהלי הגידול שסקרנו עבורכם יכולים שני אנשים להרכיב ברבע שעה. אם נוסיף לכך את ההרכבה של ציוד הגידול עצמו: מנורה, מאוורר, מפוח ואולי איזה פילטר פחם לסינון הריח – וקיבלנו חדר גידול מוכן ואיכותי בכלום זמן!

חשוב לציין שניתן למצוא באינטרנט אוהלים זולים יותר מאלו המוצעים כאן, אולם לאור ריבוי המקרים בהם מגדלים דיווחו על אוהלי גידול ברמה נמוכה שגרמו נזק לצמחים, הדיפו רעלים כתוצאה מהחום, התמוטטו על הצמחים באמצע הגידול ושאר חוויות לא נעימות אחרות – החלטנו לבחור שלושה אוהלי גידול מוכרים שכבר זכו לביקורות חיוביות מלא מעט מגדלים.

בנוסף נזכיר כי המחירים המוצעים כאן מתייחסים לאוהל הגידול בלבד – את הציוד הנוסף יש לרכוש בנפרד בהתאם לאופי הגידול.

Homebox XS

Homebox XS
Homebox XS


אוהל הגידול הקטן ביותר מבין השלושה (גודל 60 על 60 על 120 ס”מ), תוצרת גרמניה, בעל מבנה מסגרת חזק ויציב, אטימות מושלמת לאור, שני פתחי כניסה ויציאה של אוויר הממוקמים בחלק העליון של האוהל, מתאים לנורות HID בהספק של 150w – 250w, נורת לד בהספקים שונים או כמה נורות CFL.

סך הכל אוהל גידול קומפקטי ובסיסי שיעשה את העבודה, מותאם במיוחד עבור מגדלים מתחילים המעוניינים להתנסות בחווית הגידול.

מחיר: 150 – 180 דולר ב-Ebay או Amazon.

צפו בסרטון על ה-Homebox XS:

GrowLab 80

GrowLab 80
GrowLab 80


גם אוהל הגידול הזה מגיע אלינו מגרמניה, בעל מרחב עבודה גדול יותר (גודל 80 על 80 על 180 ס”מ), בד עמיד בפני אור וחום שאינו פולט רעלים, עשוי מצינורות עבים וחזקים עם ציפוי נגד חלודה, מכיל כמה חורי כניסה ויציאה במספר מקומות שונים באוהל כולל אחד על התקרה עצמה להתקנת מאוורר.

יש לו חלונות המאפשרים הצצה פנימה לחלל הגידול מבלי כל צורך לפתוח את האוהל, בעל גג חזק במיוחד המסוגל להחזיק עד 45 ק”ג.

מחיר: 200 דולר ב-Ebay או Amazon.

צפו בסרטון על ה-Grow Lab 80:

Secret Jardin Dark street DS60

Secret Jardin Dark street DS60
Secret Jardin Dark street DS60


אחד מאוהלי הגידול המומלצים ביותר בקרב קהילת המגדלים העולמית, תוצרת בלגיה, מגיע במגוון גדלים – הדגם הזה בגודל: 60 על 60 על 150 ס”מ, פנים האוהל מצופה מיילר להחזר אור מרבי של למעלה מ-97% וגג יציב שמחזיק עד 20 ק”ג.

סרקולציה אופטימלית עם שלושה חורי כניסה ויציאה של אוויר הממוקמים בחלק העליון והתחתון של האוהל יחד עם חור ייעודי לכבל חשמל ומערך רוכסנים נוח לפתיחה וסגירה.

מחיר: 180 דולר ב-Ebay או Amazon.

צפו בסרטון על ה-Secret Jardin:

כמובן שניתן גם להרכיב אוהל גידול איכותי באופן עצמאי. ראו: מדריך לבניית אוהל גידול

ראו עוד: “התחביב החדש שלי”: יומן גידול חלק א’
ראו עוד: “לראות את האור” – מדריך תאורה בסיסי לגידול מריחואנה בבית
ראו עוד: זני קנאביס קלים לגידול – מומלץ במיוחד למגדלים מתחילים!


ערוץ הגידול

מדריכי גידול קנאביס


Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר