אסירים אילפו עכבר להברחת סמים בכלא

פיליפ העכבר: שומרים בבית כלא בברזיל נתקלו ביום ו' האחרון בשיטת הברחה מיוחדת במינה: עכבר מאולף הנושא שקיות מריחואנה וקוקאין בין האגפים השונים. עד שנעצר ושוחרר מחוץ לתחומי הכלא, הספיק העכבר להבריח 52 חבילות.

שומרים בבית הכלא הברזילאי 'דה גרוטה' שבדרום המדינה, תפסו ביום ו' האחרון בלדר סמים ראשון מיוחד במינו: עכבר, שככל הנראה אומן להברחת סמים בין אגפי הכלא השונים, כך על פי הדיווח במקור (פורטוגזית).

לפי הדברים שמסרו השומרים שהיו מעורבים בתפיסה, העכבר הקטן אומן מראש ללכת במסלול קבוע בין אגפי הכלא השונים כאשר לזנבו קשור חוט שבסופו שקית עם החומר המוברח – מריחואנה או קוקאין.

"העכבר שימש בתור גשר בין התאים והאגפים השונים," מוסר מנהל הכלא גאן קארלוס גומז (Gean Carlos Gomes) "האסירים חיברו לו קרס וחוט לזנב, וכאשר הגיע לתא הנכון היו מסירים ממנו את החומר ומשחררים אותו בחזרה למסלול הקבוע."

צפו: העכבר שנתפס בנסיון ההברחה

https://www.youtube.com/watch?v=kDRxvzRJTHA

אין זו הפעם הראשונה שאסירים משתמשים בבעלי חיים כמו חתולים ויונים, ואף באוגוסט האחרון סיפרנו לכם על אסירים שניסו להשתמש למטרה זו ברחפן, אך לפי הדיווח מעולם לא נעשה ניסיון דומה באמצעות עכבר.

לאחר תפיסתו של העכבר, עשו כוחות הביטחון של הכלא חיפוש יסודי בכלל התאים ומצאו 29 חבילות קטנות של מריחואנה ועוד 23 חבילות דומות של קוקאין, כולן ככל הנראה הוברחו בעזרתו של הבלדר הקטנטן.

כעת מנסים הסוהרים להבין מי מהאסירים היה זה שאימן והפעיל את העכבר, אך לפי ההערכות הצילומים הזמינים מתוך בית הכלא אינם מספיקים כדי לברר תעלומה זו.

עכבר נתפס מבריח סמים בין אגפי כלא בברזיל
העכבר שנתפס מבריח סמיםנ בין אגפי הכלא

ראו עוד:
10 נסיונות הברחת סמים שנכשלו
טעות בכתובת: 40 ק"ג מריחואנה נשלחו לחנות בגדים
12 קילוגרם מריחואנה נפלו מהשמיים: "הכלב כמעט נהרג"

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט