“אל תהיה עצלן סטלן” – קמפיין חדש נגד שימוש בקנאביס

“עצלן סטלן” – ממשלת אוסטרליה משווה את צרכני הקנאביס לעצלנים – בעל החיים הדרום-אמריקני הידוע באיטיותו הרבה – זאת במסגרת קמפיין אנטי-קנאביס חדש שמטרתו להרתיע תלמידים צעירים ובני נוער מהשימוש במריחואנה וחשיש, וכותרתו: “אתה גרוע כשאתה על גראס”.

“אל תהיה עצלן סטלן” הוא קמפיין חדש של ‘המכון האוסטרלי למניעת שימוש בקנאביס‘, שמטרתו הרתעת תלמידים ובני נוער מהשימוש במריחואנה וחשיש על ידי טיעון “חוסר המוטיבציה” המשוייך לעתים קרובות לצרכני הקנאביס על ידי המתנגדים ללגליזציה.

“אתה גרוע כשאתה על גראס”

בסדרת סרטונים קצרה מושווים צרכני הקנאביס לבעל החיים הדרום אמריקאי הנדיר – העצלן – הידוע באיטיותו הרבה. במסגרת הקמפיין – שמלווה במסר חריף: “אתה גרוע יותר כשאתה על גראס” – פורסמו סדרת סרטוני וידאו קצרים המציגים את העצלן הסובל מתסמיני השימוש בקנאביס.

בסרטון אחד העצלן אינו מצליח להתרכז בשיעור בבית הספר ונרדם ללא שליטה, בסרטון השני הוא בשולחן ארוחת הערב המשפחתי ואינו מצליח אפילו להעביר את המלח, ובסרטון השלישי הוא מושמץ על ידי חבריו במסיבה.

כל הסרטונים מסתיימים במסר אחיד: “אתה גרוע יותר כשאתה על גראס” (You’re Worse On Weed). צפו:

העצלן הסטלן בבית הספר:


העצלן הסטלן בארוחת הערב:


העצלן הסטלן במסיבה עם חברים:


על פי ויקיפדיה, העצלנאים מתאפיינים בתנועה איטית במיוחד. הם לא נעים כשאין צורך בכך, וגם כשהם עושים זאת הם נעים באיטיות רבה. כשהוא נתון בסכנה, העצלן נע קצת מהר יותר, במהירות של כ-4.5 מטרים לדקה. ככל הנראה, התזוזה האיטית יחד עם הפרווה העבותה וצבעי ההסוואה מסייעים לעצלן להסתתר ולא להתגלות ביער גשם.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר