כדורסלנית אמריקאית נעצרה בשדה התעופה במוסקבה בגלל קנאביס

אזרחית ארה"ב, שחקנית הכדורסל האולימפית בריטני גריינר, נעצרה הבוקר (שבת) בשדה התעופה במוסקבה לאחר שבתיקה נמצא עט-אידוי שהכיל על פי החשד מיצוי קנאביס

שחקנית הכדורסל האמריקאית בריטני גריינר (Brittney Griner) נעצרה היום (שבת) בשדה התעופה במוסקבה בחשד לעבירת הברחת סמים, לאחר שנתפסה עם מחסניות של עט אידוי שהכילו לכאורה מיצוי קנאביס.

על פי דיווח של רשות המכס הרוסית FCS, גריינר נחתה בשדה התעופה שרמטייבו במוסקבה לאחר טיסה מניו יורק, עברה במסלול הירוק, ובשלב זה כלב שירות סימן על נוכחות אפשרית של סמים במטען שהעבירה. לאחר חיפוש אותר עט אידוי שמכיל קנאביס.

נגד גריינר נפתח תיק פלילי לפי סעיף 229.1 לחוק הפלילי של הפדרציה הרוסית (“הברחת סמים”) והיא נעצרה.

בסרטון שפרסמה רשות שדות התעופה הרוסית נראית גריינר עוברת במתקן בדיקת המטען ומעוכבת לאחר איתור מה שנטען שהוא עט אידוי שמכיל מיצוי קנאביס.

בריטני גרינר, שחקנית WNBA
בריטני גריינר

גריינר, שחקנית קבוצת פניקס מרקורי ושחקנית אולימפית מטעם נבחרת ארה”ב, משחקת בתקופת הפגרה של ה-WNBA בליגת הכדורסל המקצוענית לנשים של רוסיה UMMC במדי קבוצת אוגמ”ק יקטרינבורג – אחת המצליחות ברוסיה ואלופת רוסיה הנוכחית.

כזכור, בשנת 2019 נעצרה בשדה התעופה במוסקבה נעמה יששכר, אזרחית ישראלית-אמריקאית, לאחר שבתיקה נתפסו 9 גרם חשיש. היא שוחררה בחלוף 10 חודשים לאחר קמפיין נרחב שניהלו בני משפחתה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר