אופנה חדשה? מתמודדים בבחירות לפרלמנט מדליקים ג’וינטים בפומבי

לפני מספר חודשים יצא יאנוש פאליקוט, פוליטיקאי פולני מוכר, אל הרחוב מול בניין הפרלמנט הפולני ועישן ג’וינט בפומבי במה שתיאר כ“מחאה על הצביעות והאבסורדיות שבחקיקה נגד הקנאביס”. כעת אנו מתבשרים שמועמד נוסף – הפעם מארה”ב – מבטיח לעשות דבר דומה. בקרוב בישראל?

מעשן ג'וינט

אופנה חדשה?

נראה שעניין הדלקת הג’וינטים של מועמדים ומתמודדים למשרות ציבוריות הופך אט אט לאופנה כשמועמד נוסף לפרלמנט – הפעם מארה”ב – החליט שהדרך הטובה ביותר למחות על הפגיעה בחופש של בני האדם לעשות בגופם כברצונם, היא להדליק ג’וינט מול בניין הפרלמנט.

אנדי קאפרי, מועמד לקונגרס מטעם המפלגה הדמוקרטית בארה”ב, יצא בהבטחה יוצאת דופן: “אם אנצח בבחירות בסתיו הקרוב, אעשן ג’וינט מול בניין הפרלמנט האמריקאי!”.

קאפרי, בן 54 ובעל אישור לצריכת מריחואנה רפואית, אמר: “אני מוכן להיעצר ולשבת במאסר בשם המלחמה למען זכויות הפרט שלנו בכלל והזכות שלנו כאזרחים לצרוך תרופה אשר עוזרת לנו”, והוסיף: “אם זה מה שצריך להיעשות כדי למשוך את תשומת הלב של אזרחי ארה”ב לעוול הנורא שמתרחש יום יום, אז זה מה שאעשה!”.

לנו נותר רק לתהות מי יהיה המועמד הישראלי הראשון לכנסת שייעז להפגין צעד מחאתי יוצא דופן שכזה כדי להביא את נושא הלגליזציה לקידמת הבמה התקשורתית.

גם זה בטח יעניין אותך

צפו בראיון עם קאפרי:

צפו בקאפרי באחד הנאומים שנשא במסגרת הפגנות המחאה בארה”ב:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר