עלו והצליחו: 4 שיטות לשדרוג ה”היי”

מה עושים כשמתרגלים לקנאביס ורוצים שוב את הבאזז של פעם? הנה 4 טיפים שניתן ליישם לשדרוג השפעת הקנאביס:

השפעתו המרגיעה של הקנאביס מסייעת בעידוד תחושת היצירתיות, בהגעה לתחושת שלווה ואף בדיכוי מצבי חרדה ודיכאון.

ה-THC, אחד הקנבינואידים הפעילים בקנאביס, הוא האחראי על מרבית ההשפעה המרגיעה, ולכן באם אתם חפצים בהשפעה חזקה יותר מומלץ ככלל לצרוך זני קנאביס העשירים יותר ב-THC וכמובן לשים לב שאתם מקבלים חומר טוב ולא ‘חשאב’.

בנוסף, הנה 4 טיפים שיעזרו לכם לקבל השפעה חזקה וארוכה יותר.

כיצד להפיק את המירב מהעשב שלכם: 7 טיפים להתמודדות עם היובש

1. אכלו מנגו

מחקר מדעי שבדק את המנגו, מצא כי רכיבים במנגו הנקראים ‘טרפנים‘, אשר לרוב משפיעים על הניחוחות הטבעיים של פירות, ונמצאים גם בצמח הקנאביס, מגבירים את האפקט הפסיכואקטיבי שגורם ה-THC.

באופן רגיל, השפעת ה-THC על המוח מתחילה כ-7 שניות בערך לאחר העישון, אך כאשר אוכלים מנגו כשעה לפני העישון, זמן תחילת ההשפעה יורד בחצי ויותר וכמו-כן, ההשפעה הפסיכואקטיבית מתגברת ונמשכת פי 2 יותר.

מנגו
מנגו מאריך את השפעת הקנאביס פי 2 ויותר.

אם אתם מגדלים את הפרחים שלכם בעצמכם, תוכלו ליישם מספר טיפים להגברת כמות הטרפנים שיניבו לכם תוצרת איכותית שתעניק השפעה חזקה יותר.

2. הקפידו על גיוון

שימוש חוזר ונשנה בזן קבוע של קנאביס עלול להוביל לירידה בהשפעה המתקבלת לאחר הצריכה, זאת עקב התרגלות של הגוף לחומרים הפעילים בהרכבם הספציפי בזן. חשוב להקפיד על גיוון בין סוגי קנאביס שונים בכדי לחזק את ההשפעה. זנים שברובם הם ‘אינדיקה’, יתנו השפעה שונה מזנים שברובם ממקור ‘סאטיבה’ (ההבדל ביניהם). סיבה טובה נוספת לגוון היא פשוט בכדי לנסות למצוא את הזן המתאים ביותר עבורכם.

זני קנאביס שונים
הקפידו לגוון בין זנים שונים ושיטות צריכה

מלבד גיוון בין זנים שונים, נסו לגוון גם בשיטות הצריכה. נסו מאכלים המכילים קנאביס (Edibles) על בסיס שמן קנאביס לבישול או חמאת קנאביס, אידוי, בליעת שמן קנאביס מרוכז שניתן גם הוא להכנה ביתית, או עישון ‘דאב‘ (שעווה).

צפו: איך להכין ‘דאב’ ב-5 שניות בעזרת מחליק שיער

3. צאו להתאמן

מחקר חדש שפורסם לאחרונה גילה כי תחושת ה’היי’ הנגרמת במהלך פעילות גופנית מאומצת, נובעת מתגובת המערכת האנדוקנבינואידית, ודומה להשפעה המתקבלת מצריכת מריחואנה.

בחורה בלבוש ספורטיבי על רקע עלה מריחואנה
אימון גופני מפיק תחושת “היי” משלו, שתחזק לכם את ההשפעה

נסו לצאת לאימון גופני ארוך, כמו ריצה למשל, לאחר הצריכה. ה’אנדוקנבינואידים’ – “הקנבינואידים העצמיים של הגוף” – המופרשים בגוף במהלך האימון, יגבירו את השפעתם של הקנבינואידים הקיימים בזרם הדם ויסייעו בחיזוק ההשפעה הכללית.

איך לשדרג את המערכת האנדוקנבינואידית
“משחקי הקנאביס”: סטלנים עושים ספורט – וטובים בזה

4. עשו הפסקה

צריכת קנאביס על בסיס קבוע, בדיוק כמו כל חומר אחרת , מעלה את הסיבולת של הגוף ומורידה בצורה משמעותית את עוצמת ההשפעה המתקבלת בכל פעם מחדש.

שעון מעורר עם ציור של עלה מריחואנה
עשו הפסקות קצרות בעישון כדי לשמר השפעה חזקה

עשו הפסקות קצרות בעישון, לפחות לשבוע בכל פעם, בכדי לתת לגוף לסלק מעט משרידי ה-THC שנותרו בו ולהגיע “נקי” לשימוש הבא. בשיטה זו תוכלו לשמר את עוצמת ההשפעה הגבוהה בה אתם מעוניינים לאורך זמן.

ראו עוד:
10 זני קנאביס מומלצים – לצרכנים מתחילים
10 זני הקנאביס הפופולאריים ביותר בישראל לשנת 2014
זני קנאביס קלים לגידול – מומלץ במיוחד למגדלים מתחילים!
“את החשיש אני לא מרגיש”: מה עושים כשכלום כבר לא משפיע?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר