ריאליטי חדש: מי רוצה להיות מיליונר מריחואנה?

תוכנית ריאליטי חדשה מציעה השקעת מיליוני דולרים במיזמים וסטארטאפים בתחום הקנאביס. האודישנים בעיצומם וגם יזמים ישראלים יכולים להגיש מועמדותם באמצעות סרטון הצגה באורך 2 דקות. צפו בפרק הראשון:

תוכנית ריאליטי חדשה בשם ‘The Marijuana Show‘, אותה יצרו הבמאית והמנחה זוכת האמי וונדי רובינס (Wendy Robbins) ואשת העסקים המצליחה קרן פול (Karen Paull), מכוונת למצוא את “מיליונר המריחואנה” הבא של ארה”ב, ולתרום לפיתוח כלכלי משמעותי בתעשיית הקנאביס האמריקאית.

פורמט התוכנית החדשה, שהחלה את צילומיה לפני שנה וחצי אך רק לאחרונה עלתה לאוויר, זהה בבסיסו לזה של תוכנית הריאליטי הישראלית “הכרישים” – ששודרה לפני כמה שנים ובמסגרתה בוחנים המשקיעים רעיונות ופיתוחים של יזמים צעירים וחסרי ניסיון, ובוחרים את מי מהם לממן ולקדם אל עבר ההצלחה.

ההבדל העיקרי שמייחד את התוכנית החדשה הוא העיסוק הבלעדי בתעשייה הירוקה, אך מלבד זאת ראוי לציין כי זוהי התוכנית הראשונה בארה”ב שעוסקת גם בקידום של חברות פעילות ולא רק בפרויקטים חדשים.

פרק בסדרה:

גם זה בטח יעניין אותך

צוות התוכנית גייס עד כה ממשקיעים שונים מעל 20 מיליון דולר המיועדים להשקעה בפרויקטים חדשים שיקודמו במסגרת התוכנית, כשהמוטו מאחורי הסדרה החדשה, כך לדבריהן של שתי המפיקות, הוא “לתמוך בעולם הקנאביס, לחנך וללמד את ערכיו, ליצור בתוכו עולם של בידור ולבסוף להביא ללגליזציה מלאה”.

מאחר והתוכנית מצולמת במדינת קולורדו, בה קיימים חוקי לגליזציה כבר משנת 2012, ניתן להסיק כי הכוונה היא להביא ללגליזציה מלאה בארה”ב – אם כי השתיים לא מסרו הצהרה בנוסח מפורש.

האודישנים בעיצומם

העונה הראשונה של הסדרה, הכוללת 4 פרקים באורך מלא, זמינה לצפייה ישירה בחינם (ללא כתוביות בעברית) באתר הרשמי.

ריאליטי כלכלי: מי רוצה להיות מיליונר מריחואנה? (ארה"ב)
רוצים להיות המיליונרים הירוקים הבאים? האודישנים לעונה 3 בעיצומם

העונה השנייה שכבר צולמה במלואה עדיין נמצאת בביקורת ואינה זמינה לצפייה, אך בימים אלו נערכים האודשינים לעונה השלישית – שאמורה להתחיל בחודשים הקרובים – אליה ניתן להירשם גם מישראל. הקאץ’ היחידי: בעונה השלישית המשקיעים אינם מעוניינים ברעיונות יצירתיים, אלא בחברות שכבר הוקמו והחלו לשווק מוצרים, אפילו בסדר גודל של יחידות בודדות.

יזמים בעלי פרויקטים בתחום, כאלה המגובים כמובן בתוכנית עסקית מלאה ומפורטת להתרחבות עתידית והפקת רווחים, יכולים להגיש את מועמדותם לתוכנית באמצעות צילום סרטון הצגה באורך 2 דקות – אותו יש לשלוח דרך אתר החברה.

ראו עוד:
5 סטארטאפים חדשים בעולם הקנאביס
שף מכין מנות גורמה עם גראס
“הייתם קונים סושי מדילר ברחוב?”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר