לואי סי.קיי תופס את בתו מעשנת ג’וינט

איך צריכים הורים להתנהג אם תפסו את בתם הקטנה מעשנת ג’וינט? עם השאלה הזו מתמודד לואי סי.קיי בפרק האחרון בסדרה ‘לואי’, תוך שהוא נזכר בימיו כצעיר המתנסה לראשונה בעישון מריחואנה. צפו:

לואי סי.קיי, הקומיקאי המוביל בעולם היום, אשר לא מסתיר את חיבתו הגדולה לקנאביס ואף טוען כי התחביב האהוב עליו בעולם הוא לצפות בסרטי תלת מימד כשהוא תחת השפעה (צפו כאן), מתמודד בפרק האחרון ששודר במסגרת סדרת הטלוויזיה שלו, ‘לואי’, עם מצב מורכב, כשהוא רואה את בתו בת ה-12 מעשנת ג’וינט.

לואי קולט את בתו מעשנת ג’וינט ומגיב בזעם כלפיה. הוא לוקח אותה ביד ומושך אותה הביתה. “אתה מביך אותי,” היא אומרת לו. אבל הוא לא מוכן להקשיב וגוער בה על כך שעישנה מריחואנה, רק כדי להיזכר דקות אחרי כן בפלאשבק מילדותו, כאשר ניסה הוא לעשן מריחואנה בפעם הראשונה ונתפס על ידי אמו.

לכל אורך החוויה נראה לואי כמי שאינו מצליח להתמודד עם ניהול האירוע. הפלאשבק מחזיר אותו ואת הצופים אל השפעות עישון המריחואנה על ילדים.

לואי לא חוסך בתעמולה מסויימת כנגד השימוש ובמהלך הפלאשבק הופך לואי הצעיר לעצלן, עייף וחסר מנוחה בעקבות העישון. הפרק כולו עוסק פחות במריחואנה ויותר בכיצד מגיבים אנשים למריחואנה.

צפו:

גם זה בטח יעניין אותך

פרק ההמשך:

צפו: לואי סי.קיי: “אוהב ללכת מסטול לסרטי תלת מימד”
ראו עוד: מכתב להורים: “יקרים שלי, אני מעשן מריחואנה”
ראו עוד: איך לספר להורים שאני מעשן מריחואנה?
ראו גם: 10 הסטנדאפים המצחיקים ביותר על קנאביס
ראו גם: סיכום שנה בקולנוע: 10 סרטי הסטלנים של 2013

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר