כמה מתים מקנאביס? אסף הראל צוחק על הרשות למלחמה בסמים

מסתבר שקנאביס בהחלט יכול לגרום למוות, וזאת לצד שורת נזקים אדירים אחרים כמו שפשפות, חנק, שריפה ועוד – כך מראיון עם “נציג” הרשות למלחמה בסמים בתכנית הלילה הקומית “לילה טוב עם אסף הראל”.

אחרי שיצא נגד כתב חדשות 10 נדב איל שטען ש”לגליזציה היא סתם מאבק לזכות בורגנית למאנצ’יז,” מקדיש אסף הראל פעם נוספת פינה בתכניתו “לילה טוב” לנושא הטיעונים המגוחכים נגד השימוש בקנאביס.

בעקבות תשדיר “הג’וינט שגמר לליהי את החיים” של הרשות למלחמה בסמים, שהצליח להרגיז רבים וטובים בשבועות האחרונים, מראיין אסף את “נציג” הרשות למלחמה בסמים שמסביר כיצד שימוש בקנאביס עלול לגרום לשפשפות, חנק, שריפה וכמובן גם למוות.

צפו:

“לפני מספר חודשים נשרפה ילדה בגלל קנאביס לאחר ששכחה לכבות את הנר שהדליקה,” מסביר ‘הנציג’ שממשיך ומפרט את המקרים בהם קנאביס גרם לנזק: “לאחרונה ילד נחנק מחבל שעשוי מקנאביס, אנשים מתו מתיקי קנאביס לאחר שהתיק נתקע במעלית והיד נתלשה להם, כמה אנשים נחתכו מניירות קנאביס.”

הביקורת על התשדיר החדש של הרשות, שבכיריה ממשיכים להציג בורות בתחום עליו הם אמונים, באה בעקבות הנזקים האדירים להם גורמים חומרים אחרים כמו אלכוהול וסיגריות ובהם בוחרת הרשות להתמקד פחות, כפי שנחשף בדיון בועדת הסמים האחרונה אותו יזמה יו”ר הועדה ח”כ זנדברג בעקבות התשדיר.

ראו עוד:
פורסם מספר המתים ממריחואנה בארה”ב
כמה מתו משימוש במריחואנה מאז הבוקר?
סלפי יותר מסוכן מקנאביס: הרג 12 אנשים השנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר