טו סקסי: 5 סיבות למה קנאביס עדיף על אלכוהול במיטה

למרות שאלכוהול הוא משקה מסיבות הידוע בתור “סם הזרימה”, צריכת קנאביס מניבה יתרונות רבים יותר בחדר המיטות ובדרך אליו. הנה 5 סיבות מדוע עדיף לכם להתנות אהבים תחת השפעת קנאביס ולא תחת השפעת אלכוהול.

סקס, בין אם מדובר בהתניית אהבים בין בני זוג או בסטוץ סוער וחם בין שני זרים, הוא חוויה עוצמתית שכולם אוהבים לחוות בצורה כזו או אחרת.

חומרים משני תודעה יכולים להוות עזר רציני במיטה וכלי “לחימום” מהיר של העניינים, אך בזמן שלאלכוהול המפורסם כ”סם הזרימה” ישנם חסרונות רבים שעלולים לפגוע בחוויה, מריחואנה יכולה בדרך כלל לשמש כזרז טבעי יעיל ובטוח הרבה יותר.

הנה 5 סיבות למה מריחואנה עדיפה על אלכוהול בין הסדינים:

1. לא משבשת את הפוקוס

תחושת ה”היי” של המריחואנה נובעת מתגובה טבעית של מערכת קולטנים עצביים בגוף (המערכת האנדוקנבינואידית) והתחושה שהיא מקנה למשתמש נחשבת לקלילה יחסית לעומת השפעתו הקשה של האלכוהול.

מריחואנה לא משבשת את הפוקוס או פוגעת בביצועים המיניים (6 סיבות למה מריחואנה עדיפה מאלכוהול בין הסדינים)
מריחואנה לא משבשת את הפוקוס או פוגעת בביצועים המיניים

בדיוק כפי שאפשר לנהוג תחת השפעת מריחואנה בצורה מסוכנת הרבה פחות מאשר תחת השפעת אלכוהול, כך בזמן הסקס השפעת המריחואנה לא אמורה להפריע לכם בשום צורה, וזאת כמובן בתנאי שלא צרכתם כמות מוגזמת קודם לכן.

2. תחושה עוצמתית יותר

חלק מהשפעות הקנאביס מתבטא באמצעות הגברת החושים בנקודות שונות בגוף.

בזמן הסקס רמת רגישות גבוהה יותר תוביל במרבית המקרים לחוויה מינית עוצמתית יותר ולתוצאות מספקות יותר עבור שני הצדדים, לעומת עמעום התחושות הכללי שמניבה צריכת אלכוהול.

3. ויאגרה טבעית

קנאביס עצמו ידוע כבר אלפי שנים בתור “ויאגרה טבעית” לחיזוק היצר המיני הן של הגבר והן של האישה.

מריחואנה: הויאגרה של הטבע (6 סיבות למה מריחואנה עדיפה מאלכוהול בין הסדינים)
מריחואנה: מכילה פוטנציאל רב לעוררות חשק מיני

השילוב המוצלח בין קנאביס לסקס מוכר לאדם עוד לפני אלפי שנים, ומופיע כבר בכתבים העוסקים במין ורוחניות בהודו העתיקה. הוספה של קנאביס לחיי המין שלכם, בהנחה שהשפעתו מתאימה לשני הצדדים, בהחלט תשדרג אותם בכמה דרגות.

4. פחות סיכון לפגיעה בהסכמה

אחת הבעיות הגדולות ביותר של תרבות האלכוהול והמסיבות, היא היכולת שלו להביא אנשים למצב פיזיולוגי ונפשי ירוד בו כושר ההסכמה שלהם נפגע. בנושא זה נהוג להתייחס בעיקר לאוכלוסיית הנשים, שמהווה מטרה גם עבור סמי אונס שלמעשה פועלים כמעט באותו האופן כמו אלכוהול, רק בצורה חזקה הרבה יותר.

לעומת זאת, תופעת הלוואי המקבילה (לאחר צריכה של כמות גדולה) בעישון מריחואנה היא שינה עמוקה, מאחר והשפעת המריחואנה לא גורמת לאפקט של אובדן התמצאות מוחלט או מחיקה כוללת של הזיכרון, כמו שעלול להתרחש במקרים של צריכת אלכוהול כבדה.

5. מוצרים ייעודיים

בעוד הקשר בין אלכוהול לסקס מבוסס בעיקר על עיקרון “שיפור הזרימה”, הקשר בין קנאביס לסקס התחיל בשנה האחרונה להפוך לשוק של ממש.

ויברטור מרי ג'יין
ויברטור מרי ג’יין – לחובבות קנאביס וסקס

אם אתם שואפים לשלב קצת ירוק בחיי המין שלכם, תוכלו לרכוש מגוון מוצרים יעודיים כמו שמן סיכה לנשים, ויברטור “מרי ג’יין” או אפילו זני קנאביס המותאמים במיוחד לעוררות מינית.

ראו עוד:
“קנאביס החזיר לי את חיי המין”
8 סיבות לכך שיותר נשים מעשנות גראס
צרכני מריחואנה עושים פי 3 יותר סקס ביום

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר