חדש: מטבעות קנאביס למכירה

אחרי ששטפו את המדינה עם קמפיין שטרות הקנאביס המקורי, ‘עלה ירוק’ מציעה כעת מטבעות קנאביס ייחודיים כהוקרה על תרומה לקמפיין הבחירות של המפלגה – זאת במטרה להגיע לגיוס סכום של כ-400,000 ש”ח. עוד מציעה המפלגה צמידי ‘עלה ירוק’ מקוריים ב-12 ש”ח בלבד.

עם ההודעה על פתיחת קמפיין הבחירות של ‘עלה ירוק החדשה’, פורסם פרוייקט המימון החברתי המקורי ביותר שראתה הפוליטיקה בישראל ובמסגרתו מציעה המפלגה שטרות קנאביס חוקיים ע”ס 1, 5 ו-10 גרם בתמורה לעזרה במימון הקמפיין.

כעת, שבועיים לפני מועד סיום הפרוייקט ובמטרה להגיע לסכום גדול אף יותר מזה שנקבע בתחילה, מציעה המפלגה מטבעות קנאביס ייחודיים ע”ס חצי גרם קנאביס כל אחד. המטבעות ניתנים כהוקרה על תרומה בסך 50 ש”ח בלבד וניתן לרכוש אותם בקישור הזה.

מטבעות קנאביס
מטבעות קנאביס

סכום הגיוס המבוקש, העומד כעת על 378,500 ש”ח, הוא גדול יותר מהסכום המקורי שעמד על 100,000 ש”ח בלבד וגוייס בתוך 48 שעות! בדף הפרוייקט מפרטת המפלגה כיצד יושקעו הכספים שיגוייסו, כאשר בין השאר מבקשים חברי המפלגה את איסוף התרומות בכדי לממן סרטוני תעמולה, ציוד שטח וקידום ופרסום בפייסבוק.

עוד נוספה לפרוייקט תשורה ייחודית בדמות צמיד עלה ירוק מקורי ובלעדי לתומכי המפלגה – זאת בעבור 12 ש”ח בלבד.

צמיד עלה ירוק
צמיד עלה ירוק

יש לציין כי ‘עלה ירוק’ היא המפלגה היחידה שחשפה את תקציב הבחירות המלא שלה (בו ניתן לצפות בעמוד הפרוייקט), בעוד המפלגות הגדולות, המקבלות עשרות מיליוני שקלים לצורך מימון קמפיין הבחירות, אינן מציגות לאן וכיצד מחולק הכסף הציבורי הרב.

גם זה בטח יעניין אותך

“אנחנו דוגלים בשקיפות ציבורית ועל כן החלטנו לחשוף בפני הציבור את כל עלויות הקמפיין והוצאות המפלגה המערכת הבחירות,” מסר דובר המפלגה הבוקר לכתב המגזין.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר