היי בנטורל 2: בעלי חיים שימסטלו אתכם

מהסבתא שאוהבת את הכדורים שלה עם כוס תה מלאה בקפאין ועד לבחור שמקיא מחוץ לחלון שלך ב-5 בבוקר שבת – מרבית האנשים בעולם נמשכים באופן כזה או אחר לסמים. עם זאת, רק חלוצים, יחידי סגולה, מסתכלים על בעלי חיים וחושבים לעצמם – “מממ… מעניין מה יקרה אם אני אלקק את זה…”. לשמחתם, הם לפעמים תופסים אחלה ראש בזכות הרעיונות המוזרים שלהם…

מהאנשים שהביאו לכם את “היי בנטורל: בעלי חיים שאוהבים להתמסטל” – קבלו את “היי בנטורל 2: בעלי חיים שימסטלו אתכם”.

*** צוות האתר אינו ממליץ ללקק בעלי חיים כלל, אבל אם ניסיתם, נשמח אם תספרו איך היה ***

ג'יראף עף

ג’ירפה

על אנשי שבט הח’מר בסודן נאסר לצרוך כל חומר משכר מן הצומח (אלכוהול, אופיום, מריחואנה, פטריות וכו’). אבל אף אחד לא אסר עליהם לצרוך חומרים מן החי…

אום ניולוך הוא משקה ח’מרי מקורי המופק מערבוב בין מח-עצם לכבד של ג’ירפות וכנראה מכיל עקבות של DMT ושל חומרים פסיכואקטיבים אחרים.

הבעיה (שלח’מרים היא כלל לא בעיה) היא שההזיות המתקבלות מנטילת המשקה הן הזיות של ג’ירפות וזה נשמע לנו קצת כמו טריפ רע לחלום על החיה שכרגע הרגת רק בשביל לתפוס ראש…

שלא כמונו, הח’מרים מסתכלים על חצי הכוס המלאה ומאמינים שבעזרת ההזיות על ג’ירפות, הם יגלו היכן מתחבאות ג’ירפות נוספות ברחבי המדבר.

בשנות ה-80 נהגו לומר בנוגע לקוקאין (המכונה גם “סם העשירים”) – ש”אנשים עשירים צורכים קוקאין כדי לעשות עוד כסף, כדי שיוכלו לקנות עוד קוקאין”, ואותה השיטה כנראה עובדת גם עם אנשי הח’מר והג’ירפות – הם הורגים ג’ירפות כדי להזות ולמצוא עוד ג’ירפות, כדי שיוכלו להרוג גם אותן ולהזות איפה יש עוד ג’ירפות…

סלמנדרת טיגריס

סלמנדרה

כחלק ממנגנון ההגנה של הסלמנדרה, היא משחררת חומרים שמנוניים מנקבים בגופה בכדי להתקרר ובכדי להחליק טוב יותר באזורים עם מים.

בקרב זני סלמנדרה רבים, החומר המשתחרר מהנקבים בעור מכיל רעלנים המשמשים כהגנה מפני טורפים.

אתם לגמרי בסדר אם אתם חושבים כעת: “כן, אבל למה שמישהו ירצה ללקק את זה?”, אבל מתכון סלובני עממי לברנדי סלמנדרות מציע להוסיף כמה סלמנדרות חיות לתהליך התסיסה של המשקה.

עורן של הסלמנדרות, בעת שנפגש הוא עם האת’נול המופק מהפירות המחמיצים, מתיז החוצה את כל הרעלנים עד שהסלמנדרות מתייבשות לחלוטין ומתות כמובן.

הסלובנים טוענים שלברנדי הסלמנדרות יש השפעה אופורית, שהוא גורם להזיות קלות ונעימות ואף מוסיף לאונות ולחשק המיני.

המלך קוברה הראשון

קוברה

קוברה הינו נחש ארסי ביותר, והיחיד מבין הנחשים ברשימת “המסוכנים ביותר” שניתן למצוא אותו מחוץ לאוסטרליה.

נשיכה של נחש קוברה מכילה ארס קטלני המכיל רעלנים רבים כולל כאלו המשתקים את מערכת העצבים. עובדה זו גרמה כנראה למישהו לחשוב שאולי, רק אולי, זה יכול להיות ממש כיף לנסות את זה בכוונה.

פרוטאינים מסויימים הנמצאים בארס הקוברה, חוסמים קולטנים במוח ומובילים למצב שבשפה המקצועית נקרא “מסטול מהתחת”.

סופר הניו-אייג’ האמריקני-איראני, ג’משיד חוסייני, תיאר את חווייתו לאחר שתיית צ’אי מעורבב עם ארס של קוברה בחברתם של הארי קרישנה ומאמיניו כ“חוויה של מסע בזמן מימי הילדות המוקדמים”.

חוסייני בקושי שרד את החוויה, אך על אף המלצתו לא לנסות זאת בבית, קהילות רבות בתרבויות אסיאטיות בעיקר, נוהגות לשתות “יין נחשים” כחלק ממנהג מקומי.

“מעניין…”, חשב לעצמו בטח איזה סיני “מה יקרה אם נערבב רעל אחד (אלכוהול) עם רעל אחר (ארס של קוברה)”.

באמת מעניין.

דבורה

דבורים

דבש הינו חומר טבעי מיוחד ביותר אשר נחשב במשך שנים רבות כחומר קדוש שניתן כמתנה מהאלים עצמם, או לכל הפחות אחלה דבר לשים על הפנקייק.

הערך הגבוה שיוחס לדבש הינו מובן בהחלט בהתחשב בכך שניתן רק לדמיין את גודל הביצים שהיו לאדם (או גודל השחלות אם תרצנה הקוראות) שראה ענן דבורים והחליט לבדוק מה בדיוק הן מחביאות שם ועד כמה זה טעים.

לדבש ישנן סגולות רפואיות ידועות כגון חיזוק המערכת החיסונית, מניעת התפתחות סרטן, הקלה על הצטננות וחום גבוה ועוד. כמו-כן ידוע הדבש כחומר עמיד במיוחד וצנצנות המכילות דבש נמצאו במצרים לאחר אלפי שנים ובמצב טוב לאכילה.

אבל זו לא הסיבה שהדבש נמצא ברשימה הזו. הדבש – כאשר הוא מופק ע”י דבורים אשר ניזונו מ“אטרופה בלה-דונה” (אחד מהצמחים הרעילים ביותר בעולם) – מהווה, כך טוענים מומחים, אחלה סם פסיכואקטיבי שנותן הרגשת אופוריה ומפיק חזיונות של צורות גיאומטריות שונות.

קרפדת קנים

קרפדה / צפרדע

אם תצאו לגינה, תאספו קרפדה מבינות לצמחיה ותתנו לה לק על הגב, כנראה ששום דבר לא יקרה מלבד אולי הרגשת חוסר נעימות לסביבתכם וכמובן לקרפדה עצמה.

אבל – אם תיתקלו בקרפדת קנים, ייתכן ותוכלו לספק את הדודא.

לקרפדת הקנים יש שתי קרניים בעורף, מהן משתחרר נוזל צמיגי רעיל שכפי שאתם בטח מנחשים – יכול לעורר הזיות רציניות למי שבוחר לטעום ממנו. שיטה ידועה לצריכת הנוזל הצמיגי היא לייבש אותו ולגלגל בסיגריה לעישון.

הנוזל המשתחרר מעורפיהן של הקרפדות, מכיל מרכיבים הדומים בהשפעתם לאלו הנמצאים בפטריות הזיה (DMT למשל).
ההשפעה של החומר כל כך חזקה עד כדי כך שהוא מוגדר יחד עם ההרואין והקוקאין ברמה הגבוהה ביותר של הסמים המסוכנים בחוק.

צפו: VICE יוצאים לחקור את הצפרדע הממסטלת

עקרב

עקרב

כמו נחשים, עכבישים וג’ודי מוזס, גם עקרבים הם יצורים שהיינו מעדיפים לא להיתקל בהם סתם כך במהלך היום.
עקיצת עקרב ידועה ככואבת במיוחד וזנים מסויימים עלולים אף לגרום למוות. כרגיל במקרים כאלה, גם כאן היה כבר מישהו שחשב שאפשר לנצל את הארס לטובת סאטלת צהריים חיננית.

ארס של עקרבים מזנים מסויימים יכול לגרום לשחרור של סרוטונין (השם המדעי ל”כיף”). ההשפעה עשויה להיות דומה לזו שלאחר צריכת הרואין, דבר שבאופן טבעי אומר שהיו מי שיצאו למדבר לתור אחר סאטלת עקרבים טובה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר