‘תרביות ראש הנקרה’ תפתח זני קנאביס

החברה הישראלית ‘תרביות ראש הנקרה’ נכנסת לעולם הקנאביס: תפתח ייחורים ותרביות רקמה של זני קנאביס ייחודיים, בשיתוף עם החברה הקנדית ‘פיוצ’ר פארם’, המומחית בציוד לגידול אינדור, נורות LED וגידול ורטיקלי.

תרביות ראש הנקרה (רה”ן), חברת אגרו-ביוטק ישראלית המתמחה בפיתוח תרביות רקמה וייחורים של פירות וירקות, נכנסת לראשונה לתחום הקנאביס.

תרביות רה”ן (Rahan Meristem) חתמה על הסכם שיתוף פעולה בתחום הקנאביס עם החברה הקנדית פיוצ’ר פארם (Future Farm), המתמחה בציוד לגידול אינדור (גידול תחת נורות במתחם סגור) בדגש על נורות LED וגידול ורטיקלי (לגובה).

במסגרת רפורמת הקנאביס הרפואי קיבלה חברת תרביות רה”ן אישור ראשוני לניהול עסק לגנטיקה של קנאביס ויחדיו יפתחו שתי החברות ייחורים של קנאביס וצמחי קנבוס (המפ) למכירה המונית בארץ ובעולם.

על פי ההסכם החדש פיוצ’ר פארם היא זו שתממן את הפעילות המשותפת וכן תספק ציוד לגידול אינדור ומעבדות ייעודיות לפיתוח גנטיקה בקנדה ובארה”ב.

תרביות רה”ן, שכבר היום מפתחת ייחורים ותרביות רקמה של מגוון פירות וירקות ונחשבת לחברה הגדולה ביותר בעולם המערבי לייצור בננות ופלנטיין בתרבית רקמה, תעשה זאת מעתה גם בצמח הקנאביס.

גם זה בטח יעניין אותך

המטרה בפיתוח ייחורים ותרביות רקמה בתחום הקנאביס היא לאפשר גידול של צמחי קנאביס שיהיו זהים במאה אחוז לדור הצמחים שקדם להם, בעלי מאפיינים ונתוני קנבינואידים וטרפנים אחידים.

שתי החברות מקוות לרשום פטנטים על זני קנאביס שיפתחו יחדיו. הרווחים יתחלקו בין החברות.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר