תל שבע: נחשפה מנהרה סודית לגידול מריחואנה – בבור ביוב

פעילות יזומה של בלשי תחנת באר שבע חשפה מנהרה תת קרקעית בגודל 20 מטר רבוע אשר שימשה לגידול קנאביס. שלושה חשודים בשנות ה-30 לחייהם נעצרו במקום והועברו לחקירה. צפו בסרטון:

מגדלים מריחואנה מתחת לאדמה: המאבק הבלתי פוסק של משטרת ישראל כנגד גידולי הקנאביס ברחבי הארץ ממשיך לנפק כותרות – הבוקר מדווחת המשטרה כי במהלך פעילות יזומה שנערכה באזור היישוב הבדואי תל שבע שבדרום, הבחינו הבלשים במכסה ביוב, כשהרימו אותו והתבוננו פנימה גילו את המבנה התת קרקעי שהכניסה אליו הייתה באמצעות סולם.

משנכנסו פנימה גילו השוטרים כי במקום מצוי מבנה תת קרקעי מרשים ביותר בגודל של 20 מ”ר בו מתבצע גידול של למעלה מ-100 שתילי קנאביס בשלבי צמיחה שונים, וכמו כן נמצא במקום גם נשק מסוג M-16 ומספר מחסניות מלאות בכדורים.

רפ”ק ג’יאר דוידוב, קצין המודיעין והבילוש של תחנת באר-שבע ציין כי “האכיפה כנגד סוחרי הסמים נמשכת כל העת ונדרשת יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא לאיתורם ומעצרם, חקירתם תימשך עד למיצוי הדין עם המעורבים”.

צפו בתמונות מהתפיסה:

גם זה בטח יעניין אותך
פתח הבור בכניסה למנהרה
פתח הבור בכניסה למנהרה
גידולי הקנאביס תחת נורות נל"ג
גידולי הקנאביס תחת נורות נל”ג
חלק מהשתילים הקטנים
חלק מהשתילים הקטנים
רובה M16 ומחסניות
רובה M16 ומחסניות

(צילום: חטיבת דובר המשטרה)

יש לציין כי תופעת גידולי הקנאביס מתחת לאדמה איננה חדשה, ולמעשה זה כבר שנים רבות שמגדלי הקנאביס ברחבי העולם מנצלים את המרחב התת קרקעי על מנת להפעיל מתקני גידול הרחוקים מעיניהם של רשויות החוק.

ראו גם:
מערת מריחואנה: גידל 200 שתילים מתחת לאדמה
אירלנד: מגדלים מריחואנה מתחת לאדמה
קנדה: נתגלה בונקר תת-קרקעי לגידול מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר