“תיקון עולם” תמכור קנאביס רפואי בקנדה

חברת הקנאביס הרפואי הישראלית “תיקון עולם” תפתח בקרוב חממות לגידול קנאביס בקנדה – זאת במסגרת שיתוף פעולה עם חברת הקנאביס הרפואי הקנדית Medreleaf.

‘מדריליף’ (MedReleaf), אחת מעשרות חברות הקנאביס הרפואי בקנדה הפועלות במסגרת הרפורמה החדשה שהעביר משרד הבריאות הקנדי ובה למעלה מ-60 חברות פרטיות מספקות קנאביס לעשרות אלפי החולים הרשומים, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הקנאביס הרפואי הישראלית “תיקון עולם”.

MedReleaf

החברה פרסמה לפני כשבועיים הודעה ובה פירטה על ההסכם הבלעדי שנחתם עם ‘תיקון’, חברת הקנאביס הרפואי הראשונה והגדולה בישראל שתפתח חממות גידול מריחואנה באונטריו, קנדה, ותספק את מבחר זני הקנאביס הייחודיים שלה גם לחולים הקנדיים.

“שיתוף הפעולה שלנו עם ‘תיקון עולם’ מספק לנו גישה בלעדית לזני קנאביס ייחודיים כמו גם גישה למקור מידע טיפולי על למעלה מ-7,000 חולים,” אמר ניל קלוזנר, מנכ”ל החברה הקנדית, בהודעה לעיתונות.

“המידע הרב שתספק לנו החברה הישראלית יאפשר להבין טוב יותר אילו זנים מתאימים לאילו מן המחלות ולאילו מן החולים,” הוסיף.

בין השאר מצפים בחברת MedReleaf לספק לחולים רבים את זן ה”אבידקל“, הזן המדובר אשר מכיל כמויות מזעריות של THC, החומר הפסיכואקטיבי, וכמויות גדולות של CBD, חומר אנטי-דלקתי ואנטי-אפילפטי – המתאים במיוחד לסובלים מאפילפסיה.

ראו גם: קנאביס רפואי בקנדה: שוק חופשי בשווי 1.3$ מיליארד דולר
ראו גם: דו”ח הכנסת: קנאביס רפואי בהולנד, קנדה וארה”ב

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי