רץ ברשת: שקית המריחואנה של ינון מגל

חבר הכנסת המוביל היום את המאבק לשחרור צרכני הקנאביס מצא עצמו מופיע בתמונה שהעלה הבוקר חברו דוד ורטהיים, כתב ‘וואלה’, לפייסבוק, ובה ניתן לראות את מגל בתנוחה מוכרת כשעל השולחן לפניו שקית קנאביס ירוקה. התמונה הועלתה לדף הפייסבוק של ורטהיים והוסרה מיד לאחר שהתפשטה ברשת.

ינון מגל, חבר הכנסת המוביל את המאבק להסדרת שוק הקנאביס בחוק ולהפסקת הפללת צרכניו, כבר צרך לא פעם סמים מסוגים שונים – כך על פי עדויותיו שלו עצמו. “בסמים יש משהו שמאוד פותח אותך ומרחיב לך את הנשמה,” הסביר מגל לפני מספר חודשים בראיון.

ינון מגל עם שקית קנאביס
ינון מגל עם שקית קנאביס (צילום: פייסבוק, דוד ורטהיים)

כעת, בתמונה שהעלה לפייסבוק דוד ורטהיים, חברו הקרוב של מגל והעורך הראשי של ‘וואלה ברנז’ה’ (שעורכו הראשי היה מגל עצמו עד לפני מספר חודשים) , ניתן לראות גם עדות ניצחת המוכיחה באופן די ברור כי מגל נהנה – כמו מאות אלפי ישראלים אחרים – מצריכת קנאביס איכותי פה ושם.

בתמונה נראה ח”כ ינון מגל כשהוא די מבסוט, ולצדו כלבו של ורטהיים על הספה בביתו – כאשר על השולחן שבין ורטהיים (הצלם) למגל, נחה לה בשלווה שקית קנאביס ירקרקה.

שקית מריחואנה ינון מגל
שקית המריחואנה של ורטהיים ומגל

ורטהיים העלה כאמור את התמונה לפייסבוק – שהפכה מיד ל”ויראלית” והתפשטה ברשת. ככל הנראה בעקבות עודף תשומת הלב ורגישות העניין ביקש מגל מורטהיים להסיר את התמונה.

באתר החרדי “פיצ’יפקעס” פרסמו אף הם את הידיעה, שם ציטטו גולש, פעיל ‘הבית היהודי’, שהתרעם על התמונה: “לא מבין מה עושה ח”כ חילוני שמעשן סמים ומצהיר על כך בגלוי במפלגה דתית הנשמעת לרבנים,” אמר. “קורצים למצביעים החילונים על חשבון קהל המצביעים הדת”ל.”

כזכור ח”כ מגל הגיש לאחרונה את הצעת החוק החדשה להפסקת הפללת צרכני הקנאביס – הצעה שמתירה גידול שתיל קנאביס אחד לכל אזרח והחזקת עד 5 גרם מריחואנה לשימוש עצמי. יחד עם מגל חתמו על ההצעה 22 ח”כים נוספים – מה שהובל אותו להות בטוח בהצהרתו כי “לגליזציה תגיע כבר בקדנציה הקרובה”.

בעבר כזכור הצטלמה גם ח”כ תמר זנדברג עם תמונה “מסגירה” – כשלאחר ראיון עם מגזין קנאביס החזיקה בעציץ קנאביס צעיר:

זנדברג שתיל קנאביס

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר