קנאטק 2017: כנס הקנאביס הישראלי יערך ב-20 במרץ

כנס הקנאביס הישראלי הבינלאומי יערך זו השנה השלישית ברציפות ובו יוצגו מוצרים חדשניים, פיתוחים אחרונים וטכנולוגיות פורצות דרך, לצד הרצאות ופאנלים של מיטב מומחי הקנאביס מהארץ ומן העולם. מארגני האירוע צופים השקעות של 1 מיליארד דולר בענף הקנאביס הישראלי. 25% הנחה לקוראי מגזין קנאביס.

כנס הקנאביס הישראל ‘קנאטק‘ (CannaTech), מבית חברת ICAN, יערך זו השנה השלישית ברציפות, במה שכבר הפך למסורת המושכת אליה אורחים מתחום הקנאביס והיזמות העסקית, מדע, רפואה, כלכלה, מחקר ועוד.

כ-800 משתתפים מן הארץ והעולם יגיעו לאירוע במהלכו מומחים ישאו דברים על הבמה המרכזית ובפאנלים מקצועיים. יזמים יציגו את הפיתוחים האחרונים בשוק ומשקיעים ובעלי הון יחפשו את הדבר הגדול הבא.

האירוע המיוחד יערך באולם האירועים ‘טראסק’, נמל תל אביב, במשך יומיים (20, 21 במרץ). ביום השלישי יסעו האורחים לסיור ברחבי ישראל.

יומו הראשון של האירוע יחל בשעה 08:00 בבוקר ה-20 במרץ ובמהלכו תוצגנה בין השאר הרצאות בנושא הקנאביס בראי הרפואה, עתיד הקנא-חקלאות, גנטיקה, ניהול עסקי, פטנטים ויזמות, רגולציה של שווקי קנאביס בעולם, שימושים של המפ ו-CBD ואפילו דיבייט בעד ונגד השימוש בקנאביס סינטטי.

גם יומו השני של האירוע (21 במרץ) יחל בשעה 08:00 ובמהלכו הרצאות בנושא קנאביס כתחליף לאופיואידים, בקרת איכות, ההיסטוריה של השימוש בקנאביס, אידוי קנאביס כטיפול רפואי, גנטיקה של זרעי קנאביס וטרפנים, מחקרים קליניים בתחום ועוד.

בין הדוברים גם ח”כ שרן השכל (‘הליכוד’), ד”ר מיכאל דור (מנהל ביק”ר), פרופ’ ראובן אור (מנהל המחלקה להשתלות מח עצם בבי”ח הדסה עין כרם), פרופ’ דדי מאירי (‘הטכניון’), ד”ר נירית ברנשטיין (מכון וולקני), מר דובי רז (מנהל ב’נטפים’) וכן מומחים ומנהלי חברות בענף מכל העולם.

“אין ספק כי חל שינוי כיוון במדיניות בארץ בנוגע לסוגיית הקנאביס, אשר יוריד בהדרגה את הסטיגמה סביב הנושא ולא יגדיר את העוסקים והמשתמשים בתחום כפושעים,” אומר שאול קיי, ממייסדי החברה המארגנת את האירוע. “אנו מעריכים כי בעקבות זאת יוזרמו השקעות חדשות לישראל בהיקף של 1 מיליארד דולר בשנתיים הקרובות.”

לרכישת כרטיסים לחצו כאן (25% הנחה לקוראי מגזין קנאביס).

סיקור המוצרים הבולטים בכנס קנאטק 2016:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר