טוען...

צפו: נירו לוי מעשן ג’וינט באח הגדול?

נירו לוי, המתמודד בבית ‘האח הגדול VIP’, נתפס אמש במצלמות כשהוא מעשן מה שנראה כמו ג’וינט.

לפני שבועיים דיווחנו כי לבית ‘האח הגדול’ ייכנס דייר המחזיק ברשיון קנאביס רפואי.

בעקבות פרסום הידיעה קמה התנגדות להשתתפותו בתכנית, בעיקר מצידה של הסתדרות הרופאים, שטענו כי “הוא חשוף למשברים נפשיים” ושל הפסיכיאטר אילן רבינוביץ’ – זה שבעונות הקודמות בסדרה הואשם בכך שסיפק כדורים פסיכיאטריים למטופלים ללא אבחנה – שדרש להדיח את השחקן לאלתר.

נירו לוי ג'וינט קנאביס האח הגדול
נירו לוי מעשן ג’וינט באח הגדול?

כדי להשקיט את הרעש החליטה ההפקה להכניס לבית האח הגדול פסיכיאטר אחר, שייבחן האם הדייר המחזיק ברשיון קנאביס רפואי יכול להמשיך ולהשתתף בתכנית – וזה קבע כי המטופל יכול להמשיך במשחק כרגיל.

אמש, בעת שידור הפרק השישי בתכנית ובמהלך שיחה שקיים עם מושיק עפיה, נראה נירו לוי כשהוא מחזיק את מה שנראה כמו ג’וינט.

אמנם ניתן להגיד כי ייתכן ומדובר בסיגריית טבק מגולגלת, אך אופן ההחזקה וצורתה מסגירים בפני אלו המכירים את עולם העישונים כי ככל הנראה מדובר אכן בג’וינט של קנאביס רפואי.

צפו והחליטו בעצמכם:

בעקבות השתתפותו של המטופל בקנאביס רפואי בתכנית מסרה הרשות למלחמה בסמים את תגובתה:

“הרשות למלחמה בסמים סבורה ששימוש בקנאביס רפואי צריך להיעשות בהתאם להוראות החוק, בביתו של המטופל ולא בפומבי. יתרה מכך, כמובן שאנו מתנגדים נחרצות לשימוש בקנאביס במסגרת תוכנית טלוויזיה, במיוחד תוכנית כמו האח הגדול הנצפית על ידי ילדים ובני נוער רבים. איננו סבורים שראוי לפסול אדם מלהשתתף בתוכנית טלוויזיה בשל הטיפול הרפואי אותו הוא מקבל, אך ראוי שהשימוש בקנאביס יעשה ב-ד אמות בהתאם להוראות החוק ובוודאי שלא יצולם וישודר.”

אם חיפשתם את זני הקנאביס של נירו לוי לחצו כאן: <a href=”https://cannabiz.co.il/product-tag/נירו-לוי-niro-levi/” rel=”noopener” target=”_blank”>נירו לוי קנאביס</a>

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר