צפו: "דור האמת" במכללת תל חי – ממשיכים להפיץ את בשורת הלגליזציה

בעקבות ההודעה על הקדמת מועד הבחירות (וביטולה זמן מה לאחר מכן), נהנתה "דור האמת" מתנועה חסרת תקדים של אזרחים המבקשים לרכוש זכות השפעה במפלגות ולפעול למען ביטול מדיניות ההפללה של צרכני הקנאביס בישראל.

לאחר שביקר לאחרונה בחיפה ובאר-שבע הגיע ביום רביעי האחרון (9.5) עו"ד דקל דוד-עוזר (מראשי ומייסדי התנועה) למכללת תל-חי בצפון כאורח מטעם ארגון "סמים לב", בכדי להשתתף במה שכונה "קרב מוחות" – עימות מילולי העוסק בסוגיית "האם צריך לשמר את החוק לשימוש בקנאביס ותוצריו?"

עו"ד דקל דוד-עוזר עם "סאחית גאה"
עו"ד דקל דוד-עוזר עם "סאחית גאה"

חשוב להדגיש ש"סמים לב" אינם תומכים בשום אופן בלגליזציה של הקנאביס אולם הם מאמינים בדו-שיח תרבותי בנושא ובפתיחת הסוגיה לדיון בקרב הציבור.

עשרות סטודנטים הגיעו למדשאה המרכזית של הקמפוס המערבי במכללה על-מנת לחזות בעימות. מול עו"ד דקל דוד-עוזר ניצב פרופסור אלי לונטל, ראש החוג לעבודה סוציאלית ומומחה להתמכרויות.

מהלך העימות

העימות נערך בצורה כזו שכל מתמודד בתורו נעמד ב"זירה" המאולתרת והציג את טענותיו – במגמה מתבקשת כמובן של הפרכת טענות היריב. שני הסיבובים הראשונים היו במסגרת זמן של 8 דקות לאדם, והסיבוב השלישי והאחרון – כחמש דקות.

הזירת המאולתרת ב"קרב המוחות"
הזירת המאולתרת ב"קרב המוחות"

במהלך העימות הדגיש פרופסור לונטל את הנזקים החמורים לדבריו שהקנאביס עלול לגרום לצורכים אותו בזמן שעו"ד דקל דוד-עוזר החליט שלא להתמתקד על נקודה אחת ספציפית ופרש באלגנטיות ובתמציתיות את האבסורד שבחוק הקיים ואת היתרונות הרבים של הפסקת מדיניות ההפללה (בין היתר – מניעת פגיעה בשכבות החלשות, ביקורת ומידע מהימן יותר על המוצר הנצרך, הכנסה כספית נכבדת לאוצר המדינה ממיסוי שיכולה לתרום לנפגעים האמיתיים וכו'…)

צפו בעימות במלואו:

חלק שני
חלק שלישי
חלק רביעי
חלק חמישי

בתום העימות ניגשו סטודנטים רבים לעו"ד דקל דוד-עוזר וביקשו לשמוע עוד על התנועה ופעליה, לקחו כרטיסי ביקור והביעו תמיכה. נכון להיום קרוב ל-1200 איש כבר רכשו זכות השפעה במפלגות מטעם "דור האמת", ובתנועה מקווים להמשיך את המגמה החיובית.

אם גם לכם נמאס ממדיניות ההפללה אתם מוזמנים לרכוש זכות השפעה במפלגות במחיר של שתי כוסות בירה – 50 ש"ח – פעולת הרישום באינטרנט הינה פשוטה ביותר ולוקחת פחות מ-4 דקות. הכנסו לאתר:
http://dorhaemet.co.il


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט