טוען...

צ’יצ’ולינה הכריזה על מועמדותה לראשות עיריית רומא: “בעד לגליזציה של מריחואנה”

איטליה: צ’יצ’ולינה, כוכבת הפורנו לשעבר, הודיעה על מועמדותה לראשות עיריית רומא מטעם במפלגה הליברלית והבטיחה לפעול לקידום לגליזציה של מריחואנה. “המצע שלי הוא ליברלי, ליברטריאני וסביבתי,” אמרה.

אילונה סטולר, או צ’יצ’ולינה כפי שרובנו מכירים אותה, הודיעה הבוקר (11.4) כי בכוונתה להתמודד על ראשות עיריית רומא, בירת איטליה.

צ'יצ'ולינה - אילונה סטולר
צ’יצ’ולינה – אילונה סטולר

צ’יצ’ולינה, שהיתה אחת מכוכבות הפורנו המפורסמות בעולם, הודיעה כי תרוץ לראשות עיריית רומא מטעם המפלגה הליברלית האיטלקית וכי תפעל לקידום לגליזציה של מריחואנה, רגולציה ומיסוד הזנות וקידום זכויות לאיגודי עובדים. “לאחר 34 שנות פוליטיקה החלטתי להתמודד לראשות עיריית רומא,” אמרה הבוקר. “המצע שלי הוא ליברלי, ליברטריאני וסביבתי.”

הדוגמנית לשעבר רצה לראשונה לפרלמנט האיטלקי מטעם המפלגה הירוקה בשנת 1979, עוד לפני המעבר לעסקי הפורנו בשנת 1983 עם צאת סרטה הראשון “הטלפון האדום”

מאז ועד היום היא ממשיכה לפעול בפוליטיקה. היא מתנגדת לאנרגיה גרעינית ותומכת בליברליזם מיני, בין היתר הכרה בזכות לקיים יחסי מין בבתי כלא. היא מתנגדת לאלימות על כל צורותיה, ובכלל זה עונש מוות ושימוש בבעלי חיים לפרווה או לניסויים. סטלר תומכת בלגליזציה של סמים ומתנגדת לצנזורה מכל סוג שהוא. היא מעודדת מתן חינוך מיני בבתי ספר ומסירת מידע אובייקטיבי על מחלת האיידס. היא תומכת בצמצום השימוש ברכב מנועי ובהטלת מסים לשם כך.

בשנת 1990, ערב פרוץ מלחמת המפרץ הצהירה סטולר בתקשורת כי היא “עומדת לרשותו של רודן עיראק, סדאם חוסיין, לצורך קיום יחסי מין, כדי להשיג שלום במזרח התיכון”. היא חזרה על ההצעה גם בשנת 2003 ערב מלחמת עיראק, וב-2006 הפנתה הצעה דומה לאוסאמה בן לאדן.

בנוסף זכורה היא היטב לקהל הישראלי מפרשת “צ’יצ’ולינה והנחש” – ב-23 באוקטובר, 1987, נחתה בישראל וכינסה מסיבת עיתונאים בסינרמה בתל אביב. “רק עלתה על הבימה, ומיד הצמידה דובון ורדרד אל לחייה הימנית וחשפה בנדיבות את שדה השמאלי. אחרי כמה חיוכים גילתה התחשבות באיזון הפרלמנטרי וחשפה גם את הימני”, דיווח אז כתב “הארץ” רפי קינן. “אז החלו להישמע קריאות: את הנחש! את הנחש!… כמה בחורים חסונים הביאו אל הבימה זוחל חסון באורך של כמה מטרים. היא נטלה את ראשו בין ידיה, שוב קליקים והבזקים, אבל ניאותה רק ללטף אותו ולנשקו נשיקה צנועה”. בהמשך, נשאה צ’יצ’ולינה נאום ארוך “בעד אהבה, בעד מין, בעד מילוי תשוקות, אבל נגד סמים, עוני, אלימות ומלחמה. גם בעד ?צ’יצ’ולינו-פרס’ שרוצה ועידה בין-לאומית ואיתו היתה שמחה להיפגש”. היא אף התראיינה לתוכנית “ערב חדש”.

היא עוררה סערה שוב כאשר התארחה בשנת 2000 בתכניתו של דודו טופז ז”ל ופלירטטה עימו בשידור חי. טופז שלח רמיזות מיניות ואף נשך אותה בכתפה.

המבקרים שלה טוענים שהיא בסך הכל עוד בדיחה פופוליסטית שיוצרת רושם רע בקהילה הבינלאומית, אך רבים מתומכיה חושבים שהיא חלוצה אמיתית הדוגלת בזכויות האשה ובגישה הליברלית.

ראו עוד: איטליה: מנהיגת מפלגה אירגנה הפגנת לגליזציה וחילקה קנאביס למשתתפים
ראו עוד: טריפ איטלקי 2012 – מסע קנאביס בארץ המגף

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר