פלזמטיק X: מצית חדש ללא אש וחסין למים

חברה אמריקאית פיתחה את הדור הבא של המצתים: “פלזמטיק X” – מצת חשמלי ללא אש, חסין למים ולרוח – ונטען ב-USB. החסרון היחיד של המוצר הוא מחירו שעומד על 200 ש”ח, אך עבור מעשנים קבועים זוהי בהחלט הוצאה משתלמת. צפו בקסם:

חברת ‘Elementium Lighter’ האמריקאית השיקה בתחילת השנה מצת חדשני תחת המותג ‘Plazmatic-x’ – מצת “פלזמה” ללא אש, המשתמש באנרגיה חשמלית להצתת הג’וינט באמצעות שתי “קרני אור” העשויות מזרם חשמלי בתדירות גבוהה.

מלבד היותו חסין לחלוטין למים ולרוח, מה שפותר את מרבית הבעיות הקיימות במצתים רגילים והופך אותו מעולה לטיולים ותנאי שטח, הפלזמטיק נטען בחיבור USB מכל מכשיר חשמלי.

https://www.youtube.com/watch?v=VNXHwMFpgHY

גם זה בטח יעניין אותך

הייחוד הטכנולוגי מאחורי המצת החדש מאפשר למשתמש להיפטר מהצורך בקניית גז למילוי, אבני הצתה או כל רכיב אחר הדרוש היום לתחזוקת מצתים רגילים (“זיפו” ו”קליפר” למשל). למעשה הוא יכול להפוך להיות “המצת האחרון שתצטרכו”.

טעינת הסוללה של המצת נמשכת מספר דקות בלבד, והיא מספיקה ל-100 הצתות באורך של 5 שניות כל אחת, כך על פי הצהרת החברה. הטמפרטורה הנוצרת במרכז ה-X החשמלי מגיעה עד ל-425 מעלות צלסיוס, ולכן הוא יעיל בדיוק כמו מצת רגיל ואף יותר, גם להצתה של כל חומר אחר.

פלזמטיק X - מצית אקטרוני

החסרון העיקרי של המצת הוא מחירו הגבוה – שעומד על 200 ש”ח (פחות ממרבית מצתי ה”זיפו”), אך על פי הביקורות הנלהבות שקיבל מהמוני בלוגרים ומבקרי טכנולוגיה ביוטיוב, מדובר בפתרון יעיל להפליא למעשנים קבועים, שבהחלט שווה את מחירו.

"פלזמטיק איקס" (מצת חשמלי נטען USB) - הדור הבא של המצתים, בכלל ללא אש

עקב היותו של המוצר יחיד מסוגו בשוק נכון להיום, הביקוש העולמי למצתים מהסדרה הביא למצב בו החברה נאלצה לפתוח 3 מפעלים חדשים מתחילת השנה כדי לעמוד בקצב.

ניתן לרכוש מצת של “פלזמטיק X” – כאן באמזון

פלזמטיק X - מצית אקטרוני

ראו עוד:
מגש פיצה שיכול להפוך למקטרת
למשקיענים: 4 מוצרי קנאביס יקרים במיוחד
איקאה מציגה: ערכת גידול הידרו חדשה לבית

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר