עוה”ד דורון ברזילי ונעמי עיני פלדמן רכשו את חברת “דוד וגוליית”

לאחר שמייסדי החברה נפסלו עקב אינדיקציות לעבירות פליליות, השבוע הועברו או נמכרו בסכום לא ידוע כלל מניות החברה לעו"ד דורון ברזילי, המועמד לראשות לשכת עורכי הדין, ולשותפתו עו"ד נעמי עיני פלדמן

מניות חברת הקנאביס דוד וגוליית (David and Goliath) עברו השבוע במלואן ובאופן סופי לחברת אנטארס בע”מ, בתמורה לסכום לא ידוע. אנטארס, ומעתה גם דוד וגוליית, בבעלות משותפת של עו”ד דורון ברזילי, לשעבר ראש לשכת עורכי הדין המתמודד בימים אלה על כהונה נוספת, ועו”ד נעמי עיני פלדמן, שותפתו של ברזילי במשרד.

הבעלים החדשים של חברת הקנאביס דוד וגוליית – עו”ד דורון ברזילי ועו”ד נעמי עיני פלדמן

העברת המניות לברזילי ועיני פלדמן בוצעה מכורח, ולא מבחירה, לאחר שמשטרת ישראל והיחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות פסלו מעיסוק בתחום הקנאביס את בעלי המניות המקוריים בשל אינדיקציות לעבירות פליליות. בתחילה נפסל רק מייסד החברה, עו”ד תומר הראל, ולאחר מכן גם שותפו, בסאם שייח’ סלימאן.

בעתירה שהגישה בתחילה דוד וגוליית נגד ההחלטה שמשמעותה היתה למעשה סגירת פעילותה בה הושקעו סכומי כסף גדולים, הוצגו למשרד הבריאות כמה הצעות פשרה, אחת מהן למשל שמנכ”ל החברה, חגי שגב, יקבל 80% ממניות בחברה, והיתר, 20% יוחזקו בידי עו”ד ברזילי ועו”ד עיני פלדמן.

משרד הבריאות דחה את ההצעה הזו ודרש בתוקף כי כלל בעלי המניות והתפקידים בחברת דוד וגוליית לא יחזיקו עוד במניותיה, ואכן, לבסוף, לאחר שביהמ”ש קבע כי רישיון העיסוק של החברה יפוג סופית ב-15.6 אם לא יגיעו להסכמות, הסכימו הבעלים להעביר 100% מהמניות לעו”ד ברזילי ועו”ד עיני פלדמן.

מבדיקת מגזין קנאביס עולה כי אכן, השבוע ביום ראשון (11.6) הועברו 100% ממניות החברה על שם הבעלים החדשים, חברת אנטארס בע”מ. המנכ”ל, חגי שגב, הורד באופן רשמי לדרגת “עובד פשוט” אם כי בפועל ממשיך “לנהל את העניינים” כמי שהינו בעל הניסיון, הידע המקצועי והקשרים בענף.

קבוצת החברות דוד וגוליית עוסקת בתחום הקנאביס מזה כ-3 שנים באמצעות מפעל אריזה ובית מסחר במושב באר טוביה, דרכם היא מפיצה כ-15 זני קנאביס תחת מותג שלה. התוצרת, הקנאביס עצמו, מיוצר על ידי חברות אחרות בראשן חוות חברת גרין פילדס ממושב מגדים, הפועלת בשיתוף פעולה עם שגב גם בתחומים אחרים.

ברזילי ופלדמן, כמו גם גורמים בחברה עצמה, סירבו להשיב לשאלות הנוגעות לתמורה שניתנה עבור מניות החברה במסגרת העסקה, ומסרו רק כי “חברת דוד וגוליית הינה חברה פרטית, יציבה, המנוהלת ביד רמה באמצעות תהליכי עבודה סדורים ומובנים, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. החברה משווקת מוצרים איכותיים ובעלת רקורד מוכח בקרב משתמשי הקנאביס הרפואי בארץ. מדובר בהזדמנות עסקית שהגיעה לפתחנו ורכשנו את החברה. בימים אלה החברה משלימה תהליך קבלת רישיון EU-GMP  ובכוונתנו להמשיך ולהוביל אותה למצויינות בתחום, הן בארץ והן באירופה, עם מוצרים חדשים ופיתוחים מרעישים.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר