מדריך מצויר לצרכני קנאביס: כך תתמודדו עם שוטרים

“המדריך לצרכן” – ספר חדש ומלא באיורים מקוריים, מסביר בפשטות כיצד על צרכן קנאביס ישראלי לנהוג בעת חיפוש בבית, ברכב או בכיסים, ומה חשוב להגיד – או לא להגיד – כדי להיות מוגן בפני אישומים פליליים. “עורכי דין אוהבים לסבך, אני אוהב לפשט,” אומר מחבר הספר, עו”ד דקל עוזר.

עו”ד דקל עוזר, מהדמויות הבולטות ביותר בתנועת הלגליזציה בישראל ומי שכבר שנים מוביל את המאבק החברתי והפוליטי לאי-הפללת צרכני הקנאביס, משיק לראשונה מדריך ייחודי ומקורי המסביר בפשטות כיצד על האזרח להתנהל בעת התקלות עם שוטרים.

ספר: המדריך לצרכן - מה לעשות כשמגיע שוטר

המדריך, העשיר באיורים פרי עטה של המאיירת עירית דגני, בנוי כך שייקרא בתוך 14 דקות לכל היותר, מבטיח דקל, במהלכן תצחקו, תתעניינו ותופתעו, ובעיקר – תרכשו ידע שיכול להציל את חייכם מפני חורבן שנובע מרישום פלילי בישראל.

לצורך הפקת הספר פתח דקל פרוייקט מימון חברתי המציע פנקסי “10 הדיברות למפגש עם שוטר” במחיר מוזל של 24 ש”ח בלבד, או את הספר כולו במחיר של החל מ-42 ש”ח.

“אני מאמין שצרכני קנאביס אינם מבצעים עבירה, והעבירה האמיתית היא זאת שנעשית כנגדם,” הוא מסביר. “מעל 20,000 צרכני קנאביס נעצרים בכל שנה על שימוש עצמי בלבד. דרך ההתנהלות של הצרכנים אל מול השוטרים יכולה לחרוץ את גורל התיק הפלילי.”

צפו בסרטון הפרוייקט:

עו”ד עוזר, שמלווה במהלך השנים האחרונות צרכני קנאביס שנתקלים במערכת שמרנית המתייחסת על הקנאביס כסם מסוכן, הקים בשנת 2010 את תנועת “דור האמת” שפעלה למען מעורבות פוליטית של צרכני קנאביס, ליווה את מגזין קנאביס מיום היווסדו ואף ניהל את קמפיין הבחירות של מפלגת ‘עלה ירוק’ בבחירות האחרונות.

“עורכי דין בדרך כלל אוהבים לסבך עניינים. אני אוהב לעשות את הדברים פשוטים כדי שכולם יבינו,” הוא אומר, “השקעתי את כל הידע שלי וכסף רב בכדי להפיק מדריך שהאמור בו ייכנס לזיכרון, ויישאר שם. המדריך מסביר בין השאר איך להתכונן למפגש עם שוטרים, מה להגיד, מתי מותר לחפש ומתי לא, איך להתמודד בחקירה ועוד.”

לרכישת הספר לחצו כאן
לדף הפייסבוק של הספר

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר