טוען...

נתן זהבי: “להפסיק למכור אלכוהול ולהתחיל למכור ג’וינטים”

נתן זהבי מארח בתכניתו תומך לגליזציה ומדבר על ‘ליל הבאנגים הגדול’. “הגיע הזמן שהמחוקק של ישראל יעשה שינוי דרסטי – לאסור מכירת אלכוהול ולהתיר מכירת ג’וינטים,” אמר.

נתן זהבי מדבר על ‘ליל הבאנגים הגדול‘ ועל לגליזציה של קנאביס: “אם משטרת ישראל הצליחה לגייס כוחות כל כך גדולים כדי להתעסק עם אנשים שבאו ברוח טובה, משטרת ישראל לא קוראת את המפה נכון. אם היו נותנים לאנשים לעשות מה שרצו והיו מעלימים חצי עין, לא היה כל הבלאגן,” אמר זהבי בתכנית הרדיו שלו ב-103FM.

“עד היום לא ראינו אנשים שמעשנים ג’וינט דוקרים ומפוצצים ראשים עם בקבוקים. הם בדרך כלל שקטים, רגועים,” המשיך. “הגיע הזמן שהמחוקק בישראל יעשה שינוי דרסטי – לאסור מכירת אלכוהול ולהתיר מכירת ג’וינטים, זה יותר בריא גם.”

מצד שני אמר זהבי שאם כל מדינת ישראל תתחיל להיות “מעושנת מגראס”, המדינה “תלך פייפן מהר מאוד”. “חייבת להיות הגבלה של גיל ושל מקום מכירה,” אמר. “אבל העובדה שניתן היום לקנות כמויות אדירות של אלכוהול, מצביעה על כך שצריך להיות שינוי בחקיקה.”

זהבי נשמע היום הרבה יותר החלטי, לאחר שנים בהן נזהר לא לתמוך לגמרי קנאביס. בראיון בשנה שעברה (2013) הודה אף כי ניסה קנאביס רפואי. “השתמשתי בקנאביס רפואי ואחרי 3-4 שאכטות כאביי נעלמו לחלוטין,” סיפר אז.

האזינו:

האזינו עוד: “חומר למחשבה” – על קנאביס, לגליזציה ודעה קדומה בישראל

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר