טוען...

נפתחה ההרשמה לכנס הקנאביס הישראלי “קנאטק”

בחודש מרץ הקרוב ייערך בת”א ובירושלים כנס הקנאביס והטכנולוגיה הבינלאומי ‘קנאטק 2016’. האירוע המרכזי בכנס יכלול נאומים של כמה מהשמות הבולטים בתעשיית הקנאביס העולמית, וכן הצגה של מספר חברות סטארטאפ ישראליות חדשות בתחום. השבוע נפתחה ההרשמה לכנס.

חברת ‘Ican‘ הישראלית חשפה בסוף השבוע את פרטיו המלאים של כנס הקנאביס והטכנולוגיה ‘קנאטק 2016‘, שייערך בת”א ובירושלים (יומיים נפרדים) בתחילת חודש מרץ הקרוב (7-8.3.16).

האירוע המרכזי של הכנס ייערך ביום ב’ (7.3.16) ב”קולטורה” הנמצאת ברח’ הצפירה 19 בתל אביב. היום השני (8.3.16) יוקדש לכנס נוסף שייערך במרכז העיר ירושלים בין השעות 10:00 ו-18:00.

כנס הקנאביס הבינלאומי הראשון בישראל

עם צמיחתה של תעשיית הקנאביס בעולם כולו, שבארה”ב הפכה ב-2015 לתעשייה בשווי של 5.4 מיליארד דולר, אנשי עסקים רבים נושאים את עיניהם אל עבר ההתרחשויות בשוק הקנאביס בישראל ומחפשים הזדמנויות עסקיות חדשות.

כחלק מכנס ‘קנאטק 2016′ יגיעו לישראל משלחות של אנשי עסקים וגורמי תקשורת מארה”ב ומדינות נוספות, בכדי לחפש אפשרויות מעניינות להשקעה או התפתחות ולתעד רגע חשוב בתעשיית הקנאביס הישראלית שלמעשה נמצאת רק בחיתוליה.

שני הנואמים המרכזיים בכנס יהיו חוקר הקנאביס הישראלי פרופ’ רפאל משולם שינאם בנוגע למחקר הקנאביס הישראלי בעבר ובהווה, ויזמית הקנאביס מבברלי הילס שריל שומאן (Cheryl Shuman) המכונה ‘מרתה סטיוארט של עולם הקנאביס’, שתספר על התמורות בענף הקנאביס האמריקני והשפעותיהן על עתיד התעשייה הישראלית.

להלן רשימת הנואמים המלאה לאירוע המרכזי בת”א:

לוח זמנים - קנאטק 2016 - יום 1'
קנאטק 2016 – הלו”ז המלא ליום ב’ (7.3.16) – ת”א (לחצו להגדלה)

מלבד הנאומים יכלול הכנס גם חשיפה של מספר חברות סטארטאפ ישראליות צעירות, המתחרות ביניהן על המימון הראשוני שצפוי להיכנס למיזם החממה שמתכננת החברה לפתוח בחודשים הקרובים. פרטים נוספים לגבי חברות אלו צפויים להתפרסם בהמשך.

אירוע ‘קנאטק’ בירושלים

היום השני של ‘קנאטק’ ייערך בירושלים, באזור מרכז העיר, בה ויכלול אירוע של יום מלא מהשעה 10:00 עד השעה 18:00. באירוע ינאמו מספר מומחים בתחום הקנאביס הרפואי בארץ, כולל נציגים מטעם המגדלים הרפואיים.

בנוסף להרצאות כולל היום השני של קנאטק כנס נוסף בהיכל ‘JVP Media Quarter’ שבעיר, שייערך בשעות הערב. פריים נוספים לגבי הכנס טרם פורסמו.

מחיר כרטיס (אחרי הנחה של 20% לקוראי מגזין קנאביס): 280 דולר ליום אחד או 400 דולר ליומיים.

לרכישת כרטיסים ומידע נוסף לחצו כאן

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר