מגלגל...

ניצן הורוביץ מודה לראשונה שעישן מריחואנה; רון חולדאי מסרב להגיב

“האם עישנת בעבר סמים קלים?” הפכה בשבועות האחרונים לשאלה קבועה המופנית לנציגי ציבור ופוליטיקאים. המועמדים לראשות עיריית תל אביב התייחסו הבוקר לנושא.

בעקבות יציאתה של שלי יחימוביץ’ מהארון הירוק, הפכה שאלת ההתנסות בעישון מריחואנה לשאלה קבועה המופנית לנציגי ציבור. אתר Mynet מפרסם הבוקר את תשובותיהם של המועמדים לראשות עיריית תל אביב לשאלה האם התנסו בעישון מריחואנה או חשיש בעבר.

ניצן הורוביץ, המועמד לראשות עיריית תל אביב, הודה לראשונה כי עישן מריחואנה בעבר. דוברת משרדו אישרה את הדברים ואמרה “התשובה היא כן.” כזכור, עוד בשנה שעברה, במהלך ראיון לתכנית “מצב האומה”, אישר הורוביץ כי הוא תומך בלגליזציה.

גם דוברו של רון חולדאי, ראש עיריית ת”א, נשאל האם התנסה בעישון מריחואנה והאם הוא תומך בלגליזציה. למרות שברור שמי שמסרב לענות, כנראה גם יש לו מה להסתיר, השיב דוברו של חולדאי ואמר רק כי “אנחנו לא מגיבים לנושא הזה”.

תל אביב - עיר של באנגים
“תל אביב – עיר של באנגים”

אסמא אגבארייה זחאלקה, ראש רשימת עיר ללא גבולות, הודתה כי התנסתה בעישון קנאביס, אך תומכת בלגליזציה רק לשימוש רפואי.

מיכאל רועה, יו”ר רשימת הירוקים, הודה שעישן מריחואנה והביע תמיכתו בהפסקת רדיפת צרכני הקנאביס בישראל.

דן להט, יו”ר יש עתיד, הודה כי התנסה בשימוש בסמים קלים. בנוגע ללגליזציה הצהיר להט כי “הנושא מחייב קביעת כללים ברורים, שישקפו את השינויים בגישה ובמציאות הקיימת.”

ישראל גודוביץ’, יו”ר רשימת מדינת תל אביב, אמר כי הוא עישן “כל כך הרבה דברים בחיי כך שאני לא רוצה להטעות, אז כנראה כן, אבל לא חותם על זה”. גודוביץ’ הצהיר גם כי הוא בעד לגליזציה: “איסור מעודד להתנסות. תוריד את האיסור, מיד תראה שהשגת הרבה יותר.”

ארנון גלעדי, המשנה לראש העירייה וראש רשימת הליכוד, הודיע כי הוא מחליט “לא להשתתף במשחק הקטן הזה.”

ראו גם: פרופ’ יהודה שנהב: “ברור שעישנתי גראס, מה אני יאיר לפיד?”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר