נוקאאוט אוג’י: זני הקנאביס של מייק טייסון צפויים להגיע לישראל

הזן הראשון של מייק טייסון בישראל יהיה נוקאאוט אוג'י והוא צפוי להגיע כבר במהלך השבועות הקרובים לבתי המרקחת. טייסון עצמו אמור להגיע לביקור בארץ לקראת סוף השנה (2023). פעילות הקנאביס של טייסון בישראל נעשית בשיתוף חברת אינטרקיור

המתאגרף הנודע מייק טייסון, אחד ממותגי הקנאביס המוכרים בעולם כיום, צפוי להשיק בקרוב את זני הקנאביס שלו לראשונה בבתי המרקחת בישראל, זאת במסגרת שיתוף פעולה בין חברת הקנאביס שלו, טייסון 2.0 (Tyson 2.0), עם חברת אינטרקיור (Intercure) הישראלית.

בהודעה שפורסמה היום (20.4) באופן רשמי בנאסד”ק, מדווחת אינטרקיור על חתימת מזכר כוונות (LOI) עם טייסון, לפיו היא תייבא מקנדה את זני הקנאביס של טייסון ממתקן גידול אינדור ששמו לא פורסם, ובהמשך גם תגדל אותם כאן במתקן הגידול של חברת קנדוק (Canndoc).

למגזין קנאביס נודע כי הזן הראשון בסדרת זני הקנאביס של טייסון בישראל, שצפוי להגיע לבתי המרקחת כבר במהלך השבועות הקרובים, יהיה הזן נוקאאוט אוג’י (Knockout OG) – זן אינדיקה שהינו תוצר הכלאה בין הזן דה ווייט (The White) לזן כמדוג (Chemdawg). לא ידוע בשלב זה מה יהיה מחירו בישראל.

נוקאאוט אוג'י
הזן הראשון של טייסון בישראל: נוקאאוט אוג’י Knockout OG
פרח קנאביס זן נוקאאוט אוג'י של טייסון
תפרחת נוקאאוט אוג’י (צילום באדיבות טייסון 2.0)

במסגרת ההסכם, אינטרקיור אמורה להפוך למשווקת הבלעדית של מוצרי המותג טייסון 2.0 למשך 5 שנים, עם אופציית הארכה ל-5 שנים נוספות. הבלעדיות על מותג הקנאביס של טייסון תינתן לאינטרקיור לא רק בישראל, אלא גם באוסטרליה, אנגליה, גרמניה, שווייץ ומדינות נוספות באירופה.

“החזון שלי לחברת טייסון 2.0 הוא קנאביס באיכות גבוהה כמו זה שהציל את חיי ואת חייהם של רבים אחרים,” מסר טייסון בהודעה היום. “שיתוף הפעולה עם אינטרקיור הוא צעד נוסף בהתפתחות הפעילות שמגשימה את החזון הזה. יחד, נציע פתרונות לקהילות בעולם המחפשות פרחי קנאביס ברמה גבוהה, מיצויים ו’אדיבלס’.”

למגזין קנאביס מסר טייסון כי הוא צפוי להגיע לביקור בישראל לקראת סוף השנה (2023). לדבריו, “אני כל כך נרגש להביא את Tyson 2.0 לישראל. השתמשתי בקנאביס רפואי במשך שנים וזה שיפר את בריאותי הנפשית ואיכות חיי יותר מכל דבר אחר ואני לא יכול לחכות לחלוק את זה עם הישראלים.”

אלכס רבינוביץ’, מנכ”ל אינטרקיור, מסר בהודעה היום כי “שיתוף הפעולה האסטרטגי הזה הוא הזדמנות מרגשת עבורנו להרחיב את הנוכחות שלנו בשווקים הבינלאומיים. המוצרים החדשניים של טייסון 2.0, יחד עם המוניטין, הטוהר והדיוק שלהם, מהווים שותף מושלם עבורנו בהמשך תהליך הגידול העסקי של החברה”.

מייק טייסון
ממתאגרף אגדי למותג קנאביס בינלאומי. מייק טייסון (צילום באדיבות טייסון 2.0)

ההודעה הזו של טייסון על תחילת פעילות בישראל מגיעה כשבועיים לאחר שהודיע על תחילת פעילות ראשונה מחוץ לגבולות אמריקה הצפונית, כשהשיק באמסטרדם קופישופ הנושא את שמו.

חברת טייסון 2.0 הוקמה בשנת 2020 ומציעה מגוון מוצרי קנאביס כגון תפרחות, אך גם מיצויים ומוצרים אכילים (“אדיבלס” – Edibles), תוך התמקדות לדבריה בגידול קנאביס איכותי בשיטות חקלאיות ברות קיימא.

עוד לדברי החברה, מוצרי הקנאביס שלה מיוצרים בהשראת הניסיון האישי של מייק טייסון עם הצמח, שלדבריו סייע לו רבות בהתמודדות עם מצבים של כאבים חזקים, לחץ וחרדה.

טייסון 2.0 זכתה לסיקור תקשורתי נרחב בשנה האחחרונה, בין היתר בזכות מיתוג לא שגרתי של חלק מהמוצרים, בהם סדרה של סוכריות גומי המכונה מייק בייטס (Mike Bites), “הביסים של מייק”.

מייק בייטס - סוכריות קנאביס בצורת אוזניים - מבית חברת טייסון 2.0
“מייק בייטס” – סוכריות הקנאביס של טייסון 2.0 שעשו רעש בעולם. לא יגיעו לישראל בשלב זה מטעמי רגולציה

הסוכריות הללו, המעוצבות בצורת אוזן פצועה כרפרנס למקרה המפורסם בו טייסון נשך וקרע את אוזנו של יריבו אוונדר הוליפילד בקרב אגרוף, לא יגיעו לישראל מטעמי רגולציה מכיוון שאסור לשווק כאן “אדיבלס”.

טייסון, הנחשב לאחד המתאגרפים הטובים בכל הזמנים, סיפר בעבר בריאיונות כי צרך קנאביס לאורך מרבית חייו, בתחילה כנער עד גיל 20, ואז לאחר שפרש מאיגרוף בשנות ה-30 לחייו.

בשנת 2018 ציין כי עישן קנאביס פעם אחת בלבד לפני קרב מקצועי, מול המתאגרף אנדרו גולוטה. כשנשאל איך השפיע עליו ה-THC בזמן הקרב השיב: “זה לא השפיע עליי, זה השפיע על גולוטה”.

טייסון ייחס לקנאביס שיפורים משמעותיים ברווחתו הנפשית והפיזית, וציין בגאווה שמעולם לא נטל כל כך מעט כדורים. “אף פעם בחיי לא הרגשתי בריא וחד כל כך,” אמר בריאיון.

לדבריו, “אחרי שפרשתי והתחלתי שוב לעשן קנאביס הבנתי איזו טעות זו היתה לא לעשן גם במשך כל הקריירה. הייתי צריך לעשן כשנלחמתי בזירה. ככל שאתה יותר רגוע אתה לוחם טוב יותר”.

הסכם זה מצטרף להודעה של אינטרקיור על השקת פעילות בישראל של המותג האמריקאי בינסק (Binske), גם הוא בשיתוף פעולה בינלאומי במסגרתו אינטרקיור תייצר ותשווק את מוצרי בינסק במדינות אירופאיות ואחרות.

ההודעה מגיעה כחודש לאחר הודעה דומה של הראפר הנודע סנופ דוג, שגם הוא צפוי להשיק בקרוב את זני הקנאביס שלו בבתי המרקחת בישראל, בשיתוף חברת אטלס גלובל, כפי שפורסם במגזין קנאביס בחודש שעבר.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר