משחקי הקססה: ערב סטנדאפ על סמים

קנאביס קומדי קלאב: צחוקים, מחאה וסמים קלים בסטנדאפ פקטורי בתל אביב עם 6 קומיקאים ישראלים וקוסם מוכשר אחד שידברו על סמים, החיים הטובים ומה שביניהם. לראשונה בישראל.

ערב סטנדאפ ראשון מסוגו ייערך בתל אביב ויעסוק כולו בנושא סמים. בערב יופיעו 6 סטנדאפיסטים: לאה לב, המוכרת מתכנית הרדיו ‘מועדון ארוחת הבוקר’ ב-103FM ולצידה שמעון ראיצ’יק המארגן את הערב, עמית קלינג, עידן ברקאי, אייל בריג ויאיר גרינברג.

לאה לב שמעון ראיצ'יק
לאה לב ושמעון ראיצ’יק בערב סטנדאפ על סמים

מלבדם יזכה הקהל להנות ממופע מיוחד של הקוסם-סטנדאפיסט, אמן חושים פורץ דרך, גידי ליבנה, במופע ‘קסמים על סמים: מופע אשליות מותאם לקהל סטלנים’.

“ראיתי שהרבה סטנדאפיסטים מדברים על סמים בהופעות שלהם, וזה מתחבר לי מאד עם רוח הלגליזציה שיש בארץ ובעולם כרגע,” אומר מארגן הערב, הקומיקאי שמעון ראיצ’יק. “חשבתי שהגיע הזמן לעשות לזה ערב. יש לזה גם קטע מחאתי, אבל בקטע טוב.”

גידי ליבנה
גידי ליבנה, קוסם-סטנדאפ (יש דבר כזה!)

הערב ייערך ב-4.12 בסטנדאפ פקטורי, שביל המרץ 5 ת”א, בשעה 21:00 עד 23:00. מחיר הכרטיס צפוי לעמוד על 50 ש”ח בהזמנה מוקדמת או 70 ש”ח בקופות. עובדים על הנחה לקוראי המגזין.

כרטיסים בהנחה לחברי המגזין כאן עם הקוד “במבה”.

“אם חשבתם שסטלות וצחוקים הולכים ביחד, חכו שתראו מה הכנו,” הם כותבים בדף האירוע בפייסבוק ומבטיחים ש”יהיה אחלה סטנדאפ על סמים, אלכוהול וכל מה שטוב בחיים ובמבה”.

https://www.facebook.com/events/1182685058452092/

ראו גם:
10 הסטנדאפיסטים המצחיקים בעולם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר