מגלגל...
x

מפזרים את עננת העשן: ערב לימודי על קנאביס

ערב קנאביס מרתק ייערך בסוף החודש בראשל”צ במהלכו יעלו לדיון נושאים כמו לגליזציה, השפעות הקנאביס, האיסור בחוק והפוטנציאל הכלכלי. כולם מוזמנים.

בהמשך ישיר לכניסתו של הקנאביס לשיח הציבורי בחודשים האחרונים, ייערך בסוף החודש (21.11) ערב מיוחד שיעסוק בקנאביס ולגליזציה בו ניתן יהיה לשמוע עדויות של צרכני קנאביס ומטופלים בקנאביס רפואי, הרצאה קצרה על שימושיו והשפעותיו של הקנאביס המשתמשים, מבט על היתרונות הכלכליים שבלגליזציה ועוד. עם סיום ההרצאות, ייערך גם ערב רגאיי מקפיץ.

ברנש בר
ברנש בר

הערב, שייערך ב-21.11 בבר “הברנש” בראשון לציון (ז’בוטינסקי 16, ראשל”צ) החל מהשעה 20:00 ועד אחרי חצות, הוא יוזמה של קבוצת “השעה ה-25” אשר פועלת לקידום הידע והאומנות, הרצאות בפאבים, ערבי ג’אם ויצירה במרחב הציבורי.

בדף האירוע נכתב: “השעה ה-25 מתארחת לראשונה בבר הברנש כדי לפזר את העשן סביב השיח הרדוד והצהוב של התקשורת השיווקית ולהעמיק בלמידה על צמח הקנאביס מהיבטים שונים: רפואה, כלכלה, חוק, חברה ובכלל על ההשלכות האישיות שלו על חיינו. במהלך הערב ,יעלו על הבמה, חמישה דוברים מתחומים שונים שיספרו לנו על צמח הקנאביס ולאחר מכן נבלה עם מוסיקת רגאי אל תוך הלילה.”

“הרעיון לארגון הערב עלה לאחר שפנו אלינו אנשים כדי לקדם ביחד את המודעות לצמח הקנאביס,” אומר אילן שנקר, מארגן האירוע. “נמאס לאנשים להרגיש כמו ‘פושעים’ בזמן שמגבילים את החופש שלהם. לטעמנו צריך לפזר את העשן סביב השיח הרדוד והצהוב של המדיה, המספקת לא יותר מססמאות.”

תוכנית הערב המלאה:

20:00 – פתיחת שערים (הברנש – ז’בוטינסקי 16, ראשל”צ).
20:30 – קבלת פנים.
20:35 – וידוי של אדם.
20:45 – צחי בראל ,סטודנט שנה אחרונה ללימודי רפואה, על צמח הקנאביס, שימושים והשפעות.
21:05 – קורין סאוור, ממכון ירושלים לחקר שווקים. הזווית הכלכלית של הלגליזציה (פרטים).
21:25 – איריס פלורנטין, אגף לטיפול בהתמכרויות במשרד הרווחה. לגליזציה בראי הממשל והאם מתמכרים לקאנביס?
21:45 – ברק כהן, עו”ד פלילי ופעיל חברתי. האיסור על צריכת קנאביס בראי הדין (פרטים).
22:05 – ג’וליאן פדר – פעיל חברתי. ההפללה של חיי היום יום,
22:25 – דברי סיכום.
22:30 – ממשיכים עם מוסיקת רגאי לתוך הלילה.

לדף האירוע בפייסבוק לחצו כאן.

הערב ישודר בשידור חי גם כאן אצלנו בערוץ 420.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר