מגלגל...
x

מייסד AM:PM רוצה להיכנס לשוק הקנאביס

היזם רן בלינקיס חתם יחד עם קבוצת משקיעים על מזכר הבנות עם חברת הקנאביס הרפואי החדשה 'קאנומד' במסגרתו הם מעוניינים להשקיע 18 מיליון שקל בעבור 43% ממניות החברה.

חברת הקנאביס הרפואי החדשה ‘קאנומד’ (פרוטאולוג’יקס לשעבר) מדווחת כי חתמה על מזכר הבנות עם קבוצת משקיעים בראשות היזם רן בלינקיס, ממייסדי רשת הסופרמרקטים AM:PM.

רן בלינקיס
רן בלינקיס, נכנס לענף הקנאביס הרפואי?

על פי מזכר ההבנות בלינקיס וקבוצת המשקיעים יכניסו 18 מיליון ש”ח בעבור 43.6% ממניות ‘קאנומד’ או בעבור 29.3% במקרה של הקצאות מניות לגופים אחרים איתם נחתמו מזכרי הבנות עוד קודם.

יש לציין כי מדובר במזכר הבנות עתידי ולשם השלמתו נדרש להשלים בתוך 90 יום בדיקת נאותות משפטית, חשבונאית, כלכלית, טכנולוגית, מסחרית וכו’, של החברה לשביעות רצונה, בטרם חתימה על ההסכם המפורט.

בבעלות ‘קאנומד’ חממות לגידול קנאביס רפואי בבקעת הירדן, והיא מחזיקה בקוד עוסק לשם פעילות, אם כי טרם קיבלה ממשרד הבריאות את האישורים הנדרשים להכנסת שתילי קנאביס לגידול.

לאחרונה חתמה החברה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הקנאביס הרפואי הותיקה בישראל, ‘תיקון עולם’, במסגרתו היא תגדל עבור ‘תיקון’ צמחי קנאביס בחלק משטח החממות שברשותה.

בעקבות הדיווח זינק שווי מניית קאנומד, הנמצאת עדיין בשימור, בכ-35%. החברה נסחרת נכון להיום בשווי של כ-35 מיליון ש”ח.

רשת AM:PM כבר “קרצה” בעבר לתחום הקנאביס כשביום המתיחות הבינלאומי, 1 באפריל, פרסמה מודעה בפייסבוק בה הודיעה כי החלה למכור עוגיות קנאביס ברשת הסופרמרקטים.

“אחרי חודשים של עבודה מאחורי הקלעים, עכשיו כבר אפשר לספר,” כתבו אז במודעה. “ליין הקנאביס החוקי הראשון בארץ מגיע ל-am:pm, כן, אתם קוראים נכון, בקיצור, קפצו והתארגנו על מאנצ’.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר