מיילי סיירוס: “אני מעדיפה מריחואנה על פני אלכוהול”

מיילי סיירוס, כוכבת הפופ האמריקאית, אומרת שהיא מעדיפה עישון קנאביס על פני שתיית אלכוהול בגלל שהשני גורם לה להרגיש “חולה ועצבנית”.

מיילי סיירוס, הזמרת המצליחה בת ה-20 מחוברת חזק לעולם הסמים הקלים. בשנת 2010 דלף לרשת קטע וידאו ובו נראית סיירוס כשהיא מעשנת סלוויה בבאנג (סלוויה הוא מין של מרווה הגדל במקסיקו וגורם להזיות וחוקי לחלוטין לשימוש בישראל), והשנה ספגה ביקורות על כך ששירה החדש כולל קונוטציות לשימוש ב-MDMA ואקסטזי.

סיירוס, שהחלה את דרכה בתפקיד הראשי בסדרה “האנה מונטנה“, התבגרה מאז ואף הדיחה השנה את בר רפאלי מהמקום הראשון ברשימת הנשים הסקסיות ביותר בעולם שפורסמה החודש מאי השנה על ידי מגזין האופנה “מקסים”.

החודש הצטלמה סיירוס בעירום במסגרת קמפיין לבריאות העור של מעצב העל מארק ג’ייקובס. סיירוס בת ה-20 העלתה לטוויטר שלה את התמונה שבה ישתמשו בקמפיין החשוב, שבמסגרתו יימכרו חולצות עם תמונתה מכסה עם ידיה את האיזורים המוצנעים שלה, ועליה הסיסמה: “תגן על העור שאתה חי בו”. בכך היא מצטרפת לרשימה מכובדת של סלבס שהשתתתפו בקמפיין של ג’ייקובס בעבר, כמו ויקטוריה בקהאם, היידי קלום, מירנדה קר, נעמי קמפבל וכמובן גם בר רפאלי שלנו.

מיילי סיירוס בעירום
קמפיין העירום של מארק ג'ייקובס

השבוע אמרה סיירוס כי היא מעדיפה עישון קנאביס על פני שתיית אלכוהול. “כשאני מעשנת, אני לא חשה את ההרגשה הרעה שמרגישים אחרי ששותים אלכוהול, ולא את תחושות הכעס והעצבים שנלוות לכך,” אמרה. “יש סיבה טובה לכך שבוב מארלי הוא ה’אמא תרזה’ של עולם המוזיקה.”

סיירוס מעשנת מריחואנה במיאמי
סיירוס מעשנת מריחואנה במיאמי

סיירוס גם יצאה להגנת הקליפ החדש שספג ביקורות על כך שהוא מעודד כביכול שימוש בסמים. “ילדים יודעים היום הכל. אם יש להם אייפון, הם צופים בפורנו,” אמרה. “לצפות בי מפזזת קצת בקליפ זה כלום לעומת מה שכל ילד בן 12 רואה באייפון מתחת לשמיכה בלילה.”

בראיון למגזין הרולינג-סטונז שערכה בתחילת החודש, נשאלה סיירוס האם היא מעשנת מריחואנה. “עשיתי שיר עם סנופ דוג שנקרא ‘מאפרות ולבבות שבורים’ (Ashtrays and Heartbreaks), אז אני חושבת שאנשים יכולים להבין בעצמם,” אמרה. “אני חושבת שאלכוהול מסוכן הרבה יותר ממריחואנה – אנשים יכולים לכעוס עליי בגלל שאני אומרת את זה, אבל לא אכפת לי. ראיתי הרבה אנשים נופלים לאלכוהול אבל מעולם לא ראיתי מישהו שמתרסק בגלל גראס.”

ראו גם: בוטל שידור פרסומת הלגליזציה שהשוותה בין קנאביס לאלכוהול
ראו גם: אלכוהול או קנאביס – אולי הגיע הזמן להחליף תחביב?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר