טוען...

מחאת הקנאביס הרפואי עושה היסטוריה – והרשת חוגגת

מחאת מטופלי ומסורבי הקנאביס הרפואי תופסת כותרות ומובילה לאמירות היסטוריות בנוף הישראלי – הרשת מגיבה בהתאם.

בלי ששמנו לב, במהלך השבועות האחרונים נעשתה היסטוריה במדינת ישראל. מחאת הקנאביס הרפואי הגיעה למימדים יוצאי דופן – שביתת רעב מחוץ לביתה של שרת הבריאות, כתבות ודיווחים בעיתונים ובערוצי החדשות המובילים ואף דיונים דחופים בנושא במשכן הכנסת.

תומכי הלגליזציה מכירים היטב את הטיעון בנוגע לאינטרסים של חברות התרופות כרקע לאיסור בחוק על שימוש בקנאביס, אך בקרב הציבור הרחב, אמירות מסוג זה משוייכות בדרך כלל ל”קונספירטורים” הזויים.

בשבוע שעבר נעשתה היסטוריה בישראל כאשר בדיווח בחדשות 10 נאמר בפה מלא כי “בכירים במערכת הבריאות אומרים שלחצים מצד חברות התרופות הם הסיבה לקשיים בקבלת אישורי קנאביס רפואי”.

צפו:

תקדים נוסף התרחש אתמול (22.5) כאשר שרת הבריאות עמדה במשכן הכנסת ונאלצה להתמודד עם טיעונים בעד הקנאביס מצד שלושה חברי כנסת ממפלגות מכל הקשת הפוליטית (פייגלין מהליכוד, זנדברג ממרצ ודב חנין מחד”ש).

צפו:

בנוסף, גם השרה עצמה וגם מנכ”ל משרדה, פרופ’ רוני גמזו, רמזו שניהם על הפתרון האמיתי שיש לבצע בכדי לפתור אחת ולתמיד את העניין. “…יכול להיות שיום אחד זה יגיע לפה,” אמרה שרת הבריאות בכנסת. “אני יודעת שחברת הכנסת תמר זנדברג בעד, וקרוב לוודאי שהיא בוודאי תגיש חוק, וזה בסדר, לגיטימי, יבוא, תחליט הכנסת בעד – זה טוב מאוד…”

מנכ”ל המשרד, רוני גמזו, אמר גם הוא דברים דומים בשיחה עם קרן נויבך ברשת ב’. “יתכבדו חברי הכנסת וילכו לכיוון של לגליזציה,” אמר.

צפו:

השיא הגיע הבוקר, 23.5, כאשר חברת הכנסת תמר זנדברג הודתה בשידור חי שעישנה קנאביס ואמרה כי יש לשנות את החוק בהקדם.

צפו:

הרשת חוגגת

פעילי פייסבוק רבים פרסמו תגובות וממים בנוגע לנושא – כולם כאחד תומכים בשובתי הרעב ובשחרור הקנאביס מאחיזת הממשל. הבולטים מהם לפניכם:

מם יעל גרמןקנאביס

מם יעל גרמןביבי אלטרנטיבי

מם יעל גרמןמריחואנה

מם יעל גרמןאנטריקוט מפרות קדושות

מם יעל גרמןעמיר שיבי

מם יעל גרמןעמיר שיבי

מם יעל גרמןדור האמת

מם יעל גרמןאמיתי סנדי

מם יעל גרמןג’ון בראון

מם יעל גרמןשחר כותני

מם יעל גרמןProperganda

מם יעל גרמןקנאביס

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר