מדריך הטרמפיסט ללגליזציה – השיבו מלחמה עם העובדות!

הגיעה העת שתומכי הלגליזציה יבינו כי האמת לצידם וידעו להשתמש בנתונים ובעובדות המדעיות למען קידום רעיון הלגליזציה של צמח הקנאביס. לא יעזרו הטענות הקבועות של אנשים שמרנים מפוחדים ושטופי מוח משנים של תעמולה אגרסיבית של הרשויות.

האינטרנט השאיר אבק על הטלוויזיה שנשארה מאחור במירוץ להשגת המידע. בעבר קיבלנו את המידע מגורם אחד מרכזי שהציג לנו נתונים שקריים, חצאי אמיתות ומחקרים מפוברקים. בזכות מהפכת המידע וכניסת האינטרנט לחיינו, כולנו יכולים לבחון כל ידיעה וכל מחקר בעצמנו ולדעת לקבל החלטות על בסיס נתונים ועובדות ולא “כי ככה אמר הפרצוף בחדשות של 8”.

עם זאת, מאחר ואנו מבינים שמרבית האנשים לא מוצאים את הזמן או את החשק להעמיק וללמוד את האמת ונוחים לקבל את “העובדות” שמציגות הרשויות השונות למלחמות מיותרות, החלטנו שנעזור לכם במלחמתכם עם הבורות והחושך שמפיצים גורמים אינטרסנטיים שמעוניינים לשמר את המצב הקיים בו המפ, מריחואנה וחשיש הם אינם חוקיים וזאת במטרה להמשיך ולהכניס הון עתק לכיסיהם של חברות התרופות, תאגידי הנפט וכריתת העצים, תעשיית הטקסטיל ועוד.

קיראו עוד: למה בעצם קנאביס לא חוקי?

שימו לב! סביר מאוד שמרבית הקישורים למחקרים השקריים הם פרי עטו של “יחצ”ן חברות התרופות” לכאורה וכתב “Ynet” המכונה גם “דוקטור איתי גל“. ד”ר איתי גל נוהג להפיץ “מחקרים” שמוכיחים כביכול את כל מה שחברות התרופות רוצות שיוכיחו. החל מתמיכה מוחלטת בחיסונים של תינוקות שכבר הוכחו כגורמים לסרטן, אוטיזם ועוד תופעות נוראיות אחרות וכלה בתמיכה בכדורים נוגדי דכאון, תרופות מרשם ממכרות וכיוצ”ב.

גם זה בטח יעניין אותך

כמו כן, ב-95% מאותם מחקרים שמפרסם ד”ר איתי גל, אין קישור למחקר אותו הוא מצטט ואין נתונים לגבי תנאי המחקר.

דוקטור איתי גל
דוקטור איתי גל

השיבו מלחמה עם העובדות!

המחוקקים אומרים לנו שמריחואנה גורמת לנזק מוחי. המחקרים המדעיים מגלים לנו כי לקנבינואידים יש השפעה נוירו-הגנתית – מה שאומר, בשפה יומיומית, לא רק שקנאביס לא הורג תאים במוח – הוא מגן עליהם ואף מגביר את קצב התפתחות תאי המוח.

קנאביס הוא נוירו-מגן חזק כל כך שהמחקרים המדעיים מראים שלמריחואנה יש השפעה שאף מגנה מפני נזק של צריכת אלכוהול. עכשיו, אני לא ממליץ לאף אחד לשתות אלכוהול, אבל אני יודע שרבים מכם עושים זאת. ואם אתם שותים, תרשו לי לבקש מכם שתצטרפו אלי לעשן מריחואנה – היא מונעת מהאלכוהול להרוג הרבה יותר תאים במוח.

מריחואנה טובה למוח שלך. השב מלחמה עם העובדות.

המחוקקים אומרים לנו שמריחואנה גורמת לסרטן ריאות ומזיקה פי 5 מסיגריה רגילה. המחקר המדעי – למעשה, המחקר הגדול ביותר שנעשה אי פעם על מריחואנה וסרטן ריאות, שנערך על ידי ד”ר דונלד טאשקין באוניברסיטת קליפורניה – מגלה שאין שום קשר בין עישון מריחואנה – אפילו כבד ויומיומי – וסרטן ריאות. למעשה, בקרב אנשים שמעשנים מריחואנה יש שיעור נמוך יותר של סרטן ריאות לעומת אנשים שאינם מעשנים כלל. מה שזה אומר לנו, שחשיש, אפילו מעושן, מפעיל השפעה מגנה מפני סרטן. בקיצור, לא רק שמריחואנה לא גורמת לסרטן, היא גם מרפאת סרטן קיים וגם מונעת התפתחות תאים סרטניים בעתיד.

מריחואנה טובה לריאות. השב מלחמה עם העובדות.

המחוקקים מנסים לומר לנו שהמריחואנה היא לא תרופה. המחקרים המדעיים אומרים לנו שקנאביס יכול להיות טיפול רפואי יעיל למגוון רחב של מחלות, ויש מאות מחקרים מדעיים שמגבים את זה. לרשימה בת 420 עמודים של מחקרים המראים את יעילות המריחואנה הרפואית, בדקו את הרשימה של גראני סטורם קרואו.

מריחואנה טובה בשבילך מבחינה רפואית. השב מלחמה עם העובדות.

המחוקקים אומרים לנו שעישון מריחואנה גורם לנו להפוך לטיפשים, עצלנים וחסרי מוטיבציה. אבל המחקרים המדעיים אומרים לנו שמעשני החשיש עובדים קשה יותר מאחיהם הלא מעשנים. מחקר רובין שנערך בג’מייקה, ופורסם ב-1970 על ידי ד”ר ורה רובין, מראה כי העובדים החרוצים ביותר הם העובדים המסטולים ביותר.

מריחואנה טובה למוטיבציה שלך. השב מלחמה עם העובדות.

המחוקקים אומרים לנו שמריחואנה היא סם מעבר לסמים קשים יותר. מחקרים מדעיים מגלים לנו כי לא רק שהקנאביס הוא לא סם בריחה או סם מעבר, הוא למעשה תרופה לגמילה משימוש בסמים קשים, אשר הוכיח את עצמו כעוזר למכורים של ספיד, קוקאין והרואין, כמו גם לצרכני האלכוהול – סם המעבר האמיתי – לשמור על התנזרות מחומרים מזיקים.

מריחואנה טובה להפסקת שימוש בסמים. השב מלחמה עם העובדות.

המחוקקים אומרים לנו שמריחואנה ממכרת. מחקרים מדעיים מוכיחים שמריחואנה אינה ממכרת כלל.

מריחואנה לא ממכרת – השב מלחמה עם העובדות.

המחוקקים אומרים לנו שעישון מריחואנה על ידי נשים הרות גורם למשקלי לידה נמוכים ותינוקות פחות חכמים. מחקרים מדעיים מגלים לנו שאימהות מעשנות יולדות ילדים בריאים במידה שווה, עם משקלי לידה רגילים לחלוטין, כמו תינוקות שנולדו לאימהות לא מעשנות. ואתם יודעים מה עוד המחקרים הראו? שתינוקות של אימהות מעשנות קיבלו ניקוד גבוה יותר בבדיקות מעבדה של הכרה מאשר תינוקות של אימהות לא מעשנות. עוד מחקר מדעי עצמאי הראה כי בקרב תינוקות של אימהות מעשנות יש שיעור תמותה נמוך יותר מאשר בקרב תינוקות לאימהות שלא השתמשו בסמים כלשהם בכלל ! שיעור תמותת התינוקות בקרב האימהות הלא מעשנות היה 13.7 ל -1,000 לידות, בעוד שבקרב תינוקות של אימהות מעשנות היה שיעור של רק 8.9 מקרי מוות לכל 1,000 לידות.

מריחואנה טובה לאימהות הרות ותינוקותיהן. השב מלחמה עם העובדות.

המחוקקים אומרים לנו שמריחואנה גורמת לתאונות דרכים ושלגליזציה רק תגדיל את הנטל על הכבישים המהירים שלנו. מחקרים מדעיים מגלים לנו כי מעשני מריחואנה מנוסים לא מראים אף ליקוי במבחני נהיגה ויתרה מכך – עישון מריחואנה מפחית את אחוזי תאונות הדרכים. אני מאמין שרובנו יכולים לגבות את זה עם ניסיון אישי, כי הקנאביס הופך רבים מאתנו לנהגים זהירים יותר.

מריחואנה טובה לנהיגה שלך. השב מלחמה עם העובדות.

המחוקקים אומרים לנו שמריחואנה גורמת לסרטן. מחקרים מדעיים רבים מוכיחים מעל לכל ספק שמריחואנה גם מרפאת מגוון רחב של סוגי סרטן שונים וקשים במיוחד וגם מגינה על הגוף מפני התפתחות עתידית של תאים סרטניים.

קנאביס מרפא סרטן – השב מלחמה עם העובדות.


אנו מקווים שבקרוב נזכה לראות את סופו של עידן השקר ומעבר לעידן האמת בו עובדות ומחקרים – ולא דיעה קדומה ואינטרסים – הם שקובעים את המדיניות. הצטרפו אלינו למאבק למען הצדק.

I'm Loving It !

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר